Hayat Şarkısı Filiz Öldü mü

Hayat Şarkısı Filiz Öldü mü?

hayat-sarkisi-filiz-oldu-mu-resimleri

Hayat Şarkısı dizisini 22 kasım salı akşamı ekranlara gelecek 31. bölümünde kaseti çıkan Filiz intihar etmeye kalkar. Filiz’in kirli çamaşırlarının ortaya saçılması herkesi şok eder. Filiz ise son yaşanan olaylardan sonra intihar eder. Filiz’in intihar etmesi ile her şey karışır. Filiz önce öldü sanılır; ancak sonrasında hastahaneye kaldırılır. Filiz’in hayati tehlikesi vardır.

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden Hayat Şarkısı dizisinde Hülya karakterinden beklenmedik bir aptal hareket geldi ve kendini kontrol edemeyerek Filiz’i arabanın altına aldı

Hayat Şarkısı dizisinin daha önce ki bölümlerinde akılcı planlar yapan ve mantıklı bir kıza benzeyen Filiz karakteri hayatının hatasını yapar ve yasal yollara başvurarak kendi çocuğunu almak isteyen bir anneyi araba ile çiğner ve ezme yapar.

Hayat Şarkısı Filiz Hülya Katil Oldu mu? 18 Ekim

Hayat Şarkısı dizisinin 2. sezonu tamamen Filiz ve Hülya çekişmesi üzerine kurulu ilen şimdi sizlere Hayat Şarkısı dizisinde Filiz karakterine hayat veren Almila BAĞRIAÇIK diziden ayrıldı desem de inanmayın zira Almila Bağrıaçık Hayat Şarkısı dizisine devam ediyor.

Peki Hayat Şarkısı dizisinde araba altında kalan Filiz nasıl yaşayacak?

Hayat Şarkısı Filiz Öldü mü Hayat Şarkısı Filiz Ölecek mi?

Filiz’i son anda orada bulunan taksici görecek ve vakti1
kaybetmeden Filiz’i hastaneye kaldıracaklar. Filiz yaşayacak yaşamasına ancak sakat kalacak. Filiz bedenen sakat kalırken ruhen bir huzur yaşayacak çünkü baş belası olarak gördüğü Hülya hapislere düşmek zorunda kalacak.

Hayat Şarkısı Filiz Yaşıyor mu?

Peki Filiz’in gücü karşısında Bayram Cevher ve oğullarının gücü Hülya’yı hapisten kurtarmaya yetecek mi? Hülya ya hapis konusunda asıl yardımcı olacak ise Mahir’dir. Mahir yine yapacağı başarılı bir plan ile şefinin özgürlüğünü kurtaracaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın