Menü Aç/Kapat
Hayat Şarkısı 8. bölüm Fragmanı Hüseyin Zeynep’ten Boşanmak ister 29 Mart Hayat Şarkısı 15.03.2016
Hayat Şarkısı 8. bölüm Fragmanı Hüseyin Zeynep’ten Boşanmak ister 29 Mart

Hayat Şarkısı 8. bölüm Fragmanı Hüseyin Zeynep’ten Boşanacak mı 29 Mart

Hayat Şarkısı Cem'in gerçek adıKanal D ekranlarının sevilen yeni dizilerinden Hayat Şarkısı  dizisi yeni bölümleri ile salı akşamlarını izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren merakla izlenen Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta neler yaşanacak işte detaylar.

Hayat Şarkısı  dizisi 8. bölüm fragmanında neler olacak. İşte Hayat Şarkısı  dizisi 29 mart 2. fragmanı ve özeti

Hayat Şarkısı 29 Mart ÖzetiHayat Şarkısı zeynep

Hayat Şarkısı dizisinin fedakar adamı Hüseyin’in artık sabrı taşmak üzeredir. Ailesin geleceği için sevmediği Zeynep ile evlenmek zorunda kalan Hüseyin için artık Zeynep çekilmez hale gelmiştir. Hayat Şarkısı 29 Mart Özeti

Zenep’in son olarak Melek ve kardeşi Hülya’yı bir araya getirmeye çalışması Hüseyin’in sabrını taşıran son hamle olmuştur. Artık Zeynep’in her hareketi Hüseyin’e Müfit’i hatırlatmaktadır. Müfit’in zoru ile süren evlilik artık daha fazla dayanamayacak ve temelden sarsılacaktır. Zaten Hüseyin ile Zeynep arasında hiç bir zaman sevgi olmamıştır. Hüseyin artık çocuğunun annesi Zeynep’ten boşanmak ister.  Hüseyin’in Zeynep’ten boşanmak istemesine Hüseyin’in babası Bayram ne tepki verecektir.

Hayat Şarkısı 8. bölüm detayları ve daha fazlası Hayat Şarkısı dizisi 8.bölüm 2. fragmanındaHayat Şarkısı 8. bölüm özeti

Hayat Şarkısı dizisi 8. Bölüm 2. Fragmanı

Hayat Şarkısı dizisi 8. Bölüm 1. Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler