Hayat Bazen Tatlıdır Neden Bitiyor Ne Zaman Bitecek?

Star Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Hayat Bazen Tatlıdır erken final yapacağını duyurdu. Oysa ki sevilen dizinin epeyce geniş bir genç kitle tarafından sıkı takipçileri var. Reyting oranlarına baktığımızda da pazar günlerine ekranlara gelen pek çok diziyi yeni başlamasına rağmen geçmeyi başarmış bir dizi.

hayat-bazen-tatlidir-resmi

Ancak nerden çıktı bu erken final kararı dediğinizi duyar gibiyim. Sıkı bir Hayat Bazen Tatlıdır izleyicisi olarak şunu söyleyebilirim: ilk yayınlandığı günlerde yıllar önce yayınlanmış olan Hayat Bilgisi dizisine benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken dizi benzerlik içinden çok güzel farklılıklar çıkararak kalite bir sizi olduğunu bizlere kanıtladı.

hayat-bazen-tatlidir-resmi2

Ancak gelelim işin bir diğer boyutuna maddiyat. Bu dizinin arka planında da ekranda da gördüğümüz kadarıyla da kadrosu epeyce geniş ve gerçekten çok güçlü oyuncular mevcut. Ve bunlar için ayrılan bir bütçe söz konusu. Dizi ekibi ise bu gerekli olan bütçenin fazla olmasından dolayı sıkıntılar yaşamakta. Bu nedenle dizi setinden aldığımız habere göre Hayat Bazen Tatlıdır dizi erken final yapacak. Bu inanın sizler kadar bizleri de üzdü zira gerçekten izlerken hem güldük hem ağladık. Kısaca güzel bir diziydi. Aldığımız habere göre de 25.Bölümde ekranlara veda edecek. Okulların kapandığı haftaya yakın olması da bizlere o öğrencilerin sınav sonrası hallerinin gösterilip ekranlara veda edileceği izlenimini verdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Bazen Tatlıdır Neden Bitiyor Ne Zaman Bitecek? (16 Yorum)

  1. BIZ BU DIZIYI COK SEVIYORUZ COK MARAGLI DIZIDI BURAKLA GOZDE BIRBIRINE COK YAKISIYOR LUTFEN ARALARI HIC BOZULMASIN HAYATLA CERAH COK YAKISIYOR