Hayat Bazen Tatlıdır 4 Aralık Özeti 8.Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır 4 Aralık Pazar günü her pazar olduğu gibi izleyiciyle buluşmayı planlıyor. 4 Aralık pazar günü izleyiciyle buluşacak olan dizinin özetine bakacak olursak Hayat Hoca’nin sözlerinden etkilenen Cerrah Bey intihar etmedi ancak bu aşka olan inancı zedelenmiş durumda.

hayat-bazen-tatlidir-cerrah-bey-ve-hayat-hanim

Sevda ise Burak’tan defalarca özür dilese de Burak hala çok kızgın ve Gözde ile olan ilgisi her geçen gün biraz daha artmakta. Okulda ise müzik yarışması için büyük bir hazırlık söz konusu. Kazanan ise her şeye rağmen yarışmaya katılan Zeynep ve Onur oldu. Cerrah Bey ve Hayat öğretmeni bir arada tutmak için uğraşan Gözde ve Zeynep Onur’un evinde Öğretmenler günü için yemek bahanesiyle ikisini birleştirdiler. Daha sonra ise arabanın benzinini boşaltıp daha da uzun zaman geçirmeleri için ellerinden geleni yaptılar. Bolca vakit bulan Hayat ve Cerrah uzun uzun konuşup sohbet ettiler. Hayat Cerrah’tan sözlerinden dolayı özür diledi.

hayat-bazen-tatlidir-4-aralik-resmi

Koray ise Burak’ın peşindeydi. Yapılacak olan sözleşmenin iptalini dahi okulda herkesin önünde gerçekleştirmelerini sağladı. Burak oysa ki sözleşme imzalanmasını bekliyordu ve bütün hayalleri yıkıldı. Koray bunla da kalmayıp Burak’ın kardeşini arabayla götürünce Burak çılgına döndü. Gözde’den uzak durması için Burak yapmadığını bırakmayan Koray bakalım daha ne kötülükler yapacak? Koray sözleşmenin iptalini herkesin hatta ailesinin önünde söyleyince Burak çılgına döndü ve Koray ile herkesin önünde kavga ettiler. Ailesi bu durumdan çok etkilendi. Hayat öğretmen yapılan bu kötülüğü Cerrah’a söyleyince Cerrah Koray’a tokat attı.

anil-tetik-koray-hayat-bazaen-tatlidir-oyuncu-kadrosu

İşte merakla beklenen 8.Bölüm fragmanı:

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Bazen Tatlıdır 4 Aralık Özeti 8.Bölüm Fragmanı (2 Yorum)