Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım Fragmanı ve Özeti

1 yorum
57

Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım Fragmanı ve Özeti

hayat-bazen-tatlidir-cerrah-hayat-resmi

Star Tv’nin gençlik dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır’da geçen bölümde Hayat hoca ile Cerrah bey silahlı saldırıya uğramış ve Cerrah bey kolundan yaranmış Hayat hoca ise yara almadan kurtulmuştu. Cerrah bey  karanlık işleri bıraktığını üzerinde silah bile olmadığını söylemişti. Ancak yapılan saldırıda üzerindeki silahı çıkarıp kendini savunmak istedi. Hayat hoca ise olayın şokundan konun üzerinde durmasa da bunu unutmuş değil Hayat hoca kendisine yalan söyleyen Cerrah beye ilk fırsatta hesabını soracak.

hayat-bazen-tatlidir-serif

Müdür Şerif bey okul öğretmenlerinden Bitanem hanıma yaranmak için Bitanem hanım ve arkadaşlarını en lüks lokanta da yemeğe götürmeye mecbur kaldı. Hesabın şişkin geleceğini anlayan Şerif bey okul döner sermayesinden tırtıklamak için hademe Müstehak’tan okul döner sermayesinin tamamını getirmesini istedi. Müstehak okulda ne kadar para varsa getirse de hesaba yeterli olmadı. Şerif bey bütün hesabı Müstehak’ın ödemesi için baskı yaptı. Müstehak karar karara düşünürken Restorant’ın 1000. müşterisi olduğundan dolayı ücret alınmadan kurtuldular.

hayat-bazen-tatlidir-zeynep-gozde-resmi

Okul öğrencilerinden Zeynep ise babası hapiste olduğundan dolayı üvey annesi ile birlikte kalıyor. Evde her türlü işkence eziyete maruz kalsa da sesini çıkaramayan Zeynep bu kezde üvey annesinin eve getirdiği erkek arkadaşı Ergün gizliden gizliye Zeynep’i gözleri ile taciz ediyor. Zeynep’e zorla şarkı söyletiyorlar.

hayat-bazen-tatlidir-onur-saki-soylerken-resmi

Onur her ne kadar okula dönme konusunda hayır dese de arkadaşlarının söylediği sözlerle okula geri döndü. Liseler arası müzik yarışması için Onur ve Zeynep beraber şarkı söyledi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım Fragmanı ve Özeti (1 Yorum)