Hayat Bazen Tatlıdır 20 Kasım Özeti ve Fragmanı

yorumsuz
195

Hayat Bazen Tatlıdır 20 Kasım Özeti

hayat-bazen-tatlidir-cerrah-resmi

Hayat Bazen Tatlıdır geçen haftaki bölümüyle izleyiciden tam not almayı başarmıştı ve yine muhteşem bir bölümle izleyiciyi heyecana boğmaya devam ediyor. Onur, Hayat öğretmenle konuşup daha fazla okulda bulunmasının Hayat öğretmene zarar vereceğini söyleyerek okulu terk etti. Hayat öğretmenin kurtulması konusunda büyük mücadele veren gücüyle Şeref Beyi etkileyen Cerrah Hayat öğretmene iyice abayı yakmış durumda.

hayat-bazen-tatlidir-cerrah-hayat-resmi

Hayat öğretmense onun gücüne sığınmaktan hoşlanmadığını sorunları kendi çözebileceğini söyledi ve Cerrah beye onun gücünden dolayı sözünün dinlendiği söyledi. Cerrah Bey Hayat öğretmeni kahve içip bu konularda konuşma konusunda ikna etmeyi başardı. Ancak restorantı Cerrah Beyin bilgisi dışında kapattırması ve bir de keman çalınması Hayat’ı çileden çıkardı. Cerrah Bey yanındakilere fırça çekse de olanlar olmuştu artık.

hayat-bazen-tatlidir-burak-sevda-resmi

Sevda ise Hayat öğretmen konusunda kendisinin her şeyi anlattığını onu kurtardığını söyleyerek herkesi kandırdı. Ancak Gözde her şeyi söyleyerek Burak ve Gözde’nin arası yumuşarken, Burak ve Sevda ayrıldı. Onur’u iknaya giden Hayat öğretmen ikna edemeyip Onur’un yanından ayrılınca çay bahçesinde soluğu aldı. Çay bahçesinde Cerrah beyle karşılaşan Hayat, Cerrah beyle birlikte çay içerlerken arabadan geçen adamlar Hayat ve Cerrah’a ateş açtı ve Hayat vuruldu. Bakalım Hayat öğretmen iyileşecek mi? Cerrah bu yaşadıklarının karşılığında neler yapacak? İşte 6.Bölüm fragmanı:

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın