Hayat Bazen Tatlıdır 2. Bölüm Fragmanı İzle 23 Ekim Neler Yaşandı?

Hayat Bazen Tatlıdır 2. Bölüm Fragmanı İzle 23 Ekim Neler Yaşandı?hayat-bazen-tatlidir-birce-akalay-resmi

Star Tv’nin beklenen dizisi “Hayat Bazen Tatlıdır” ilk bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Güçlü kadrosu ve güzel hikayesiyle Pazar akşamlarının izlenmeye değer dizisinin hikayesi oldukça etkili. “Hayat Bilgisi” dizisindeki Afet öğretmeni bizlere anımsatan Hayat Öğretmen, özel okulda çalışan ve mesleğinde örnek bir öğretmendir. Aynı okulda eğitim gören kardeşi Gözde’ye gönlünü kaptıran kişi ise bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’dır.

hayat-bazen-tatlidir-hayat-seref-cerrah-resim

Yaşadıkları yerde huzur vermeyen kişiler bir taraftan, yeni gittiği okuldaki Müdür Şerif Bey’in tutumları diğer taraftan Hayat Öğretmen’e  hayatı zindan etse bile hayat devam ediyordur. Ancak Hayat Öğretmen ve kardeşi Gözde’yi burada zor günler bekliyordur. Hikayede ana karakterlerden olan Hayat Öğretmen’in kardeşi Gözde’nin yaşadığı gelgitler Hayat Öğretmeni üzmektedir. “Sana göre gururla yaşamak anlamsız bir çöplükte yaşamak değil mi? Ben senin gibi olmak istemiyorum” sözleri Hayat’ı oldukça incitse de herkese merhametle yaklaşan idealist Hayat Öğretmen, kardeşine elinden gelen desteği vermektedir.

Hayat, Koray’ın okula gelmesini istemiyordu ancak süpriz bir şekilde okula dahil olan Korayla ilgili konuşmak için  Şerif’e gider ve Şerif’in verdiği tepkiye çok şaşırır. Koray yetmezmiş gibi bir de arkadaşları da okula gelince beklenmedik olayların kapıda olduğu net bir şekilde görülüyor.

Hayat, Cerrah ile konuşup problemleri çözmek ister ancak başka bir tartışmayla bu çabası boşa kürek çekmeye benzer. Cerrah Koray’ın okulu terketme durumundan dolayı Hayat’ı azarlar.

Burak ve Gözde’nin birbirine karşı olan ilgisinden rahatsız olan sevda Gözde’ye gücünü göstermek için elinden geleni arkasına koymaz. Cerrah Bey okula bilgisayar bağışında bulundu ancak Şerif Bey bunları oyun konsolu olarak kullandı. Bu durum karşında Hayat sessiz mi kalır mı yoksa Şerif’e neler yapar? Hep beraber izleyip göreceğiz.

Hayat Bazen Tatlıdır 2.Bölüm Fragmanı İzle

Hayat Bazen Tatlıdır 2.Bölüm 2. Fragmanı İzle


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın