Menü Aç/Kapat
Hatırla Gönül Dizi ve Oyuncu Tanıtımı Hatırla Gönül 10.10.2015
Hatırla Gönül Dizi ve Oyuncu Tanıtımı

Dizi severler Star TV kanalında yayınlanmaya başlayacak yeni bir diziye merhaba demeye hazırlanıyor.

Dizi severler ekran başına. Star TV yeni bir diziyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 11 Ekim Pazar günü yayına girecek olan ve ilk fragmanı yayınlanan Hatırla Gönül dizisi bundan böyle her pazar saat 20:00’de Star TV kanalında sizlerle olacak.

Yeni bir dizi olarak yayın hayatına başlayacak olan Hatırla Gönül’ün konusu nedir? Hatırla Gönül dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? Bu yazımızda sizlere Hatırla Gönül dizisinin tanıtımını yapacağız.

Hatırla Gönül dizisinin konusu

Genel olarak iki adam ve bir kadın baş rol oyuncusu kahramanlığında geçecek Hatırla Gönül dizisi Gönül adında hafızasını yitiren bir kadının iki erkek arasındaki aşk savaşını konu ediniyor.

İntikam duygusuyla yanan Yusuf ya oğlunun intikamını alacak ya da sevdiği kadına gidecek. Tekin ise alacağı kararlarla sevdiği kadını kaybetmeyle yüz yüze kalabilir.

Genel olarak iki adamın bir kadına olan aşkını konu edinen Hatırla Gönül dizisinin yapımına yaklaşık bir yıl önce başlanılmış ve ancak bu sezona yetiştirilmiştir. Herkesin heyecanla beklediği Hatırla Gönül dizisinin nasıl bir reytinge sahip olacağı da merak konusu.

Hatırla Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hatırla Gönül dizisinde üç başrol oyuncusu yer almaktadır. Gönül karakterini Gökçe Bahadır, Yusuf karakterini Engin Öztürk ve Tekin karakterini de Onur Saylak canlandıracaktır.

Gökçe Bahadır (Gönül) Kimdir?

Gökçe Bahadır Kimdir9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökçe Bahadır daha önce birçok dizide rol almış bir oyuncudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2000li yılların başında birçok popüler dizide rol almıştır. Beşik Kertmesi ve Tatlı Hayat gibi önemli dizilerde rol alan Gökçe en önemli çıkışlarından birisini Hayat Bilgisi dizisindeki Törpü karakteriyle yapmıştır. Daha sonraki yıllarda Yaprak Dökümü dizisinde Leyla rolüyle izlediğimiz Gökçe Bahadır Hatırla Gönül dizisinin de baş rolünü almayı başarmıştır. Oynadığı dizilerde oldukça başarılı bir görüntü çizen Gökçe umarız Hatırla Gönül dizisinde de beklenenin üzerinde bir performans gösterir. Kendisine başarılar diliyoruz.

Engin Öztürk (Yusuf) Kimdir?

28 Eylül 1986 yılında dünyaya gelen Engin Öztürk Astsubay Meslek Yüksek okulunu kazanmasına rağmen buEngin Öztürk Kimdir mesleğin kendisine çok uygun olmadığını düşünerek yüksek okuldan ayrılmıştır. Ancak bu okulda katıldığı tiyatro kulübü sayesinde oyunculuğa olan ilgisi artmış ve bu alanda devam etmeye kara vermiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü bitiren Engin Öztürk 2010 yılında Fatmagül’ün Suçu Ne dizisindeki Selim karakteriyle ekranlara merhaba demiştir. Daha sonra Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Emre Komiser karakteriyle ve Muhteşem Yüzyıl dizisindeki II. Selim karakteriyle ekranlarda izleme fırsatı bulduğumuz Engin Öztürk, şimdi de Hatırla Gönül dizisinde Yusuf karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Biz de kendisine başarılar diliyoruz.

Onur Saylak (Tekin) Kimdir?

Onur Saylak Kimdir12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da dünyay gelen Onur Saylak Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaya başladığı sırada Tiyatro Kulübünde aktif olarak rol aldı. Bundan sonra bölümünü bırakmaya karar veren Onur Saylak tiyatroya yönelmeye karar verdi. Sonrasında Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü kazanan Onur Saylak birçok dizi ve filmde görev almıştır. Bizim Evin Halleri, Hisarbuselik, Kod Adı, Sensiz Olmaz ve Hayat Ağacı gibi dizilerde rol alan Onur Saylak aynı zamanda Sonbahar, Güz Sancısı ve Rüzgarın Hatıraları gibi filmlerde de görev almıştır. Şimdi ise Hatırla Gönül dizisinde Tekin rolü ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Onur Saylak’a bizler de buradan başarılar diliyoruz.

Hatırla Gönül dizisi ile ilgili düşüncelerinizi yorum aracılığıyla bizimle paylaşırsanız seviniriz.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler