Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor

Hangimiz Sevmedik Dizisi Final Tarihi

hangimiz sevmedik afişTrt 1 ekranlarında 15 temmuz cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisi final tarihi ile ilgili ilk bilgiler geldi. Hangimiz Sevmedik dizisi yapımcısı BSK film ile Trt 1 arasında yapılan ilk yayın hakları anlaşması ile Hangimiz Sevmedik dizisinin 13 bölüm yayınlanma garantisi verildi.

Bu şartlar altında ilk bölümü ile 15 temmuz cuma günü ekranlara gelecek olan Hangimiz Sevmedik dizisinin 7 ekim 2016 tarihine kadar kesin olarak yayınlanması garantilendi.hangimiz sevmedik 13. bölüm final fotoğraf

Çekimlerine mayıs ayında başlanan Hangimiz Sevmedik dizisi şuanda kadar 6 bölüm çekildi. Hangimiz Sevmedik dizisinin çekimlerinin hazır olmasına rağmen geç yayına girmesinin sebebi ise dizinin yaz dizisi olarak değil sezon dizisi olarak düşünülmesi .

Hangimiz Sevmedik Ne Zaman Final Yapacak?hangimiz sevmedik final fotoğraf

Trt yönetimi Hangimiz Sevmedik dizisi cast ekibine ve senaryosuna oldukça güveniyor bu nedenle de dizinin yeni sezonda da olumlu sonuçlar alacağından şüphesi yok.

Bakalım Hangimiz Sevmedik dizisi 2016 2017 yeni sezonunda nasıl sonuçlar alacak. Hep birlikte göreceğiz

Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor?

Şuanda Hangimiz Sevmedik dizisi ile ilgili alınmış herhangi bir final kararı yok. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamıza eklenecektir.hangimiz sevmedik final resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor (1 Yorum)