Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor

Hangimiz Sevmedik Dizisi Final Tarihi

Hangimiz Sevmedik dizisi kısa süre içinde final yapacağa benziyor. Hangimiz Sevmedik dizisi reyting kaybettikçe oyuncularda da yoğun stres yapıyor. Her ne kadar Trt 1 dizisinin performansını düşünüp onları reyting için çok sıkıştırmasa da yapımcı ve oyuncular kendilerini oldukça stres altında hissediyorlar.

Hangimiz Sevmedik dizisi reytingleri düştükçe düşüyor; bu da Hangimiz Sevmedik dizisi başrol oyuncuları Selen Soyder ve Can Yaman reytinglerin de düşmesi ile bir birine girdi.hangimiz-sevmedik-final-resimleri

Selen Soyder ve Can Yaman şuanda mahkemelik oldmuş durumda. Selen Soyder herhangi bir şiddet olayı olmaması için sette koruma ile gezmekte. Sizce bu durumda bir dizi hemde komedi dizisi çekilmeye devam edebilir mi?

Selen Soyder ve Can Yaman’dan biri Hangimiz Sevmedik dizisinden ayrılmazsa bu dizi çok yakında final yapacaktır.

Hangimiz Sevmedik Dizisi Reytingleri

Hangimiz Sevmedik 19. Bölüm 19 Aralık 2016 Pazartesi 2.28  Reytingi ile 30. sırada
Hangimiz Sevmedik 18. Bölüm 12 Aralık 2016 Pazartesi 2.69  Reytingi ile 21. sırada
Hangimiz Sevmedik 17. Bölüm 5 Aralık 2016 Pazartesi 2.61  Reytingi ile 21. sırada

Hangimiz Sevmedik 16. Bölüm 28 kasım 2016 Pazartesi 2.76  Reytingi ile 22. sırada

Hangimiz Sevmedik 15. Bölüm 21 Kasım 2016 Pazartesi 2.12  Reytingi ile 27. sırada

Hangimiz Sevmedik Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

hangimiz sevmedik afişTrt 1 ekranlarında 15 temmuz cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisi final tarihi ile ilgili ilk bilgiler geldi. Hangimiz Sevmedik dizisi yapımcısı BSK film ile Trt 1 arasında yapılan ilk yayın hakları anlaşması ile Hangimiz Sevmedik dizisinin 20 bölüm yayınlanma garantisi verildi.

Bu şartlar altında ilk bölümü ile 15 temmuz cuma günü ekranlara gelecek olan Hangimiz Sevmedik dizisinin 9 ocak 2017 tarihine kadar kesin olarak yayınlanması garantilendi.hangimiz sevmedik 13. bölüm final fotoğraf

Çekimlerine mayıs ayında başlanan Hangimiz Sevmedik dizisi şuanda kadar 6 bölüm çekildi. Hangimiz Sevmedik dizisinin çekimlerinin hazır olmasına rağmen geç yayına girmesinin sebebi ise dizinin yaz dizisi olarak değil sezon dizisi olarak düşünülmesi .

Hangimiz Sevmedik Ne Zaman Final Yapacak?hangimiz sevmedik final fotoğraf

Trt yönetimi Hangimiz Sevmedik dizisi cast ekibine ve senaryosuna oldukça güveniyor bu nedenle de dizinin yeni sezonda da olumlu sonuçlar alacağından şüphesi yok.

Bakalım Hangimiz Sevmedik dizisi 2016 2017 yeni sezonunda nasıl sonuçlar alacak. Hep birlikte göreceğiz

Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor?

Şuanda Hangimiz Sevmedik dizisi ile ilgili alınmış herhangi bir final kararı yok. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamıza eklenecektir.hangimiz sevmedik final resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor (18 Yorum)

  1. Nə olur son olmasin. Bu filmi coox sevirik ailəlikcə.selamlar olsun hamiya.bu filmdə ölməyən aşk var.munurlə sevgilisinin iller kecmesine baxmayaraq bir birlerini sevmesi.kaş sevenler bi birini böylə sevsinler

  2. Itır karakterini keşke en başından beri Yeliz Kuvancı oynasaydı. Böyle güzel bir dizide karakterler içinde sırıtan tek kişi Selin Soyder’di.

  3. Şu anda izlediğim dizi sadece bu .Lütfen bitmesin oyuncuları hepsinde profesyonel herkese teşekkür ediyorum