Hangimiz Sevmedik Ne Zaman Final Yapacak Bitecek

Hangimiz Sevmedik Dizisi Final Tarihi

2 15 Temmuz cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisi ilk bölümünün ardından 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi nedeniyle yaklaşık 30 günlük aranın ardından tekrar pazartesi günleri izleyicisi karşısına çıkmaya başladı.

Hangimiz Sevmedik dizisi yapımcısı BSK Yapım ne yazık ki beklediği reytingleri bulamadı. Aynı zamanda Trt 1 de büyük ümitlerle başlattığı Hangimiz Sevmedik projesinden şuana kadar beklediğini bulamadı.

Bsk Yapım ile Trt 1 arasında 13 bölümlük ön yayın hakları anlaşması imzaladı. Trt 1’in Yeşil Deniz dizisinden sonra tek komedi dizisi olan Hangimiz Sevmedik dizisi Yeşil Deniz’in de final yaparak ekranlara veda etmesi ile kanalda tek kaldı. Bu durum Hangimiz Sevmedik dizisinin Trt üst yönetiminden biraz daha müsade alabileceği anlamına gelir.

Hangimiz Sevmedik dizisi 13 bölüm kesin olarak Trt 1 ekranlarında olacak; eğer Hangimiz Sevmedik dizisi 13 bölüme kadar reytinglerini 3.5’in üzerine çıkaramazsa Hangimiz Sevmedik dizisinin final yaparak ekranlara veda edecektir; ancak Hangimiz Sevmedik dizisi  31 Ekim 2016 tarihine kadar reytinglerini yükseltebilirse 2016 2017 yeni sezonunda da devam edecektir. İşte Hangimiz Sevmedik dizisi tüm bölüm reytingleri.1

Hangimiz Sevmedik Dizisi Tüm Bölüm Reytingleri

Hangimiz Sevmedik 1. bölüm 15 Eylül Cuma 1.61 reytingle 10. sırada

Hangimiz Sevmedik 2. bölüm 15 Ağustos Pazartesi 2.27 reytingle 10. sırada

Hangimiz Sevmedik 3. bölüm 22 Ağustos Pazartesi 2.06 reytingle 8. sırada

Hangimiz Sevmedik Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Hangimiz Sevmedik dizisi reytinglerine bakıldığında; Hangimiz Sevmedik dizisi bu reytingler ile devam ederse Hangimiz Sevmedik dizisi 13. bölümü ile 31 ekim 2016 tarihinde final yapacaktır; ancak şuanda geleceği bilemeyiz.

Hangimiz Sevmedik Final Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hangimiz Sevmedik Ne Zaman Final Yapacak Bitecek (1 Yorum)

  1. Yeşildeniz i kaldırıyor yerine yüzde 1 reyting yapan beş kuruş yapmayan bir dizi koymuşlar yeşil deniz başlayacak demişlerdi fakat 15 TEMMUZ dan sonra iptal edilmiş acaba fetoş la bir alakasımı var