Haftanın Oyuncusu Melisa Şenolsun Kimdir? (Kiralık Aşk)

4 yorum
181

Dizisininfragmani.com tarafından haftanın oyuncusu seçilen Kiralık Aşk dizisinin Sude karakterin Melisa Şenolsun’u yakından tanıyalım.

Dizisininfragmani.com tarafından haftanın oyuncusu seçilen ve Kiralık Aşk dizisinde oynamaya başlayan Melisa Şenolsun önümüzdeki yıllarda televizyonda sıkça görmeye alışacağımız bir oyuncu olmaya aday. Henüz 19 yaşında olan ve daha önce Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Hande rolünü oynayan Melisa Şenolsun Kiralık Aşk dizisinde de Sude karakterini canlandırmaya başladı.

Melisa Şenolsun Fotoğrafları

Melisa Şenolsun kimdir?

1996 yılında dünyaya gelen Melisa Şenolsun şu anda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Melisa Şenolsun 19 yaşında olmasına rağmen tiyatroya olan ilgisi ve oyunculuk yeteneği ile adından çok hızlı söz ettirmeye başladı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande karakterini başarılı bir şekilde canlandıran ve ilk oyunculuk deneyimine oldukça başarılı bir şekilde giriş yapan Melisa’nın Kiralık Aşk dizisinde de aynı başarısını devam ettirmesi bekleniyor. Melisa aynı zamanda Güneşi Beklerken dizisinde adında çokça söz ettiren Efecan Şenolsun’un da kardeşidir.

Melisa Şenolsun Kiralık Aşk dizisinde hangi rolü üstlenecek?

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande rolünü çok başarılı bir şekilde oynayan Melisa Şenolsun, Kiralık Aşk dizisinde de Hande karakterini canlandırmaya başlayacak. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki başarısı onun Kiralık Aşk gibi şu anda reyting oranı en yüksek olan bir diziye transfer olmasına imkan sağlamış ve oyunculuk kariyerinde kendisi için önemli bir kapıyı açmıştır. Birçok izleyicinin görüşü de Melisa Şenolsun isminin Kiralık Aşk dizisinde de tıpkı Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde olduğu gibi çok başarılı olacağı yönünde. Kiralık Aşk dizisinin yeni bir yüzü olacak Melisa Şenolsun’un yine aynı dizide oynayan Salih Bademci’nin yani Sinan’ın sevgilisi olacağı belirtilmektedir. Bakalım Kiralık Aşk dizisinin yeni yüzü olacak olan genç Melisa dizide nasıl bir oyunculuk sergileyecek. Melisa Şenolsun‘a biz de başarılar diliyor, kariyeri boyunca kendisine başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Haftanın Oyuncusu Melisa Şenolsun Kimdir? (Kiralık Aşk) (4 Yorum)

  1. merhaba vallahi ne deyimki affedersiniz ilk gördüğümden beri o kadar çok ama çok seviyorumki anlatmak hiçte elimde ve ölesyede hayranlarınızdanım

  2. sizin sexi ve sarışın bi güzeli tanıdığıma çok memnunum ve ölesiye sevenlerdenim