Güneşin Kızları Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

yorumsuz
169

Güneşin Kızları Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Güneşin Kızları Dizisinin bu sezon final yapması kesinleşti. Güneşin Kızları dizisi 39. bölüm ile 19 Mart Cumartesi günü final yapar ekranlara veda edecek. 

 Güneşin Kızları Dizisi yapımcısı süreç film ile Kanal D arasında mayıs 2015 de yapılan anlaşma 13 bölüm üzerindendi. Sonradan Güneşin Kızları Dizisinin iyi reyting alması ile dizinin haziran 2016 tarihine kadar devam etmesi için yeni bir anlaşma sağlandı; ancak bu anlaşmada Güneşin Kızları Dizisinin reytinglerinin düşmesi halinde diziyi yayından kaldırma hakkı Kanal D’nindi.

222Güneşin Kızları Dizisinin reytinglerinin 3.0 lara kadar düşmesi Kanal D ve süreç filmi karşı karşıya getirdi. Kanal D bu kadar büyük bütçeli bir yapımın bu kadar az reyting almasına göz yumamayacağını Süreç Film’e bildirdi. Süreç film ise Güneşin Kızları Dizisinde on kozunu oynamaya başladı. Güneş’in kaza sahnesi ve dizide ki tüm sırların yavaş yavaş ortaya çıkması bunan; ancak Güneşin Kızları Dizisi tüm çabalara rağmen reytingini yükseltemedi.

Güneşin Kızları Dizisi Final Tarihi Kesinleşti

Kanal D Güneşin Kızları Dizisinin reytinglerini yükseltememesi ardından Meleklerin Aşkı ve Bodrum Lisesi gib yeni projelerin hazırlanmasının hızlandırılmasını istedi. Bu da bu iki projeden hangisi erken yayına hazırlanırsa Kanal D o zaman Güneşin Kızları Dizisini final yaptıracak.

Güneşin Kızları final fotoğraflarıGüneşin Kızları Dizisi neden final yapıyor konulu yazımızda bu konu daha detaylı işlenmiştir. Konu için Tıklayınız

Güneşin Kızları Dizisi finalinde neler yaşanacak?

Güneşin Kızları Dizisinin finalinde ise izleyiciyi büyük bombalar bekliyor

Bu Güneşin Kızları Neden Ağlıyor? Final Güneşin kızlarını çok etkilemiş

Güneşin Kızları Final Fragmanı

Güneşin Kızları final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Güneşin Kızlar final fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Related Post

READ  Güneşin Kızları Dizisi Final Fragmanı 26 Mart 40. Bölüm
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın