Güneşin Kızları 17. Bölüm 2. Fragmanı Özeti 12 Ekim

Güneşin Kızları 17. Bölüm 2. Fragmanı Çıktı Mı ? Yayınlandı Mı ?

Kanal D Ekranlarında izlenmeye devam eden Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi Güneşin Kızları son hızıyla yeni bölüm ve fragmanlarını çekmeye devam ediyor. Ali ve Selin çifti tüm izleyenlerin gönlünde taht kurarken dizide yaşanan olaylar zinciri herkesi çok şaşırtıyor. İşte önümüzdeki hafta ekrana gelecek 17. Bölümde yaşanacaklar şimdiden merakla bekleniyor. 12 Ekim tarihinde izleyici ile buluşacak dizinin 2. fragmanı çıktığı an sizlerle olacak.

güneşin kızları 17. bölüm özeti

Güneşin Kızları 17. Bölüm Özeti 12 Ekim 

İşte Yeni bölümden tüyolar ; Nazlı’dan zor seçim. Geçen haftalar uçurumdan düşerek ölme tehlikesi geçiren oyuncu ikilemde kalır. Seçimi için iki yol vardır biri Savaş diğer seçimi de Selin. Sevilay gerçekleri irdelemeye devam eder Güneş ve Ahmet arasında ki ilk yıllardan beri gelen bağı araştırır. Bakalım 17. Bölüm ve 2. fragmanında neler yaşanacak neler olacak. Güneş ve Zafer’den çekinmeye devam eder.

Nazlı ve Savaş’ın bir türlü yıldızı barışmaz bakalım yeni bölümde Güneşin Kızları 12 Ekim Nazlı Savaş’ı affedecek Mi ? Artık Selin ve Ali bir iş ortağı olmaya karar verir fakat bu durum diğerleri tarafından çekilemez.  Ahmet tehlikeli sularda dolaşmaya devam eder…

Güneşin Kızları 16. ve 17. Bölüm Fotoğrafları

Sitemizden Güneşin Kızları 17. Bölüm fragmanına en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Haberimizi takip edin…

Sizlerde bu yeni bölüm ve özeti hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak tahminlerinizi iletebilirsiniz. Yorumlar en alt kısımdadır. Eğer dizi 3. fragmanı çıkarırsa yazımıza eklenecektir.

Güneşin Kızları Özet Videosu yazımızdan paylaşılacaktır. Kanal D ekranlarında izlenen diziyi 12 Ekim günü sakın kaçırmayın !

Güneşin Kızları 12 Ekim 2. Fragmanı Özet Videosu

17. Bölüm 1. Fragman

17. Bölüm 2. Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın