Gülümse Yeter Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmıyor ?

Gülümse Yeter Neden Yok  ?

1

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Gülümse Yeter’in 29 kasım salı akşamı yayınlanacak 19. bölümün teknik bir sorun dolayısıyla ekranlara gelemeyeceği açıklandı. Reyting sorunları yaşayan ancak kendi yağında da kavrulmayı başaran Gülümse Yeter dizisi için herhangi bir gün değişikliği veya final kararı şuan için söz konusu değil.

Gülümse Yeter dizisi 19. bölümü ile 6 aralık salı akşamı izleyicisi ile yeniden buluşacak. Gülümse Yeter dizi için bu hafta herhangi bir fragmanda çıkmamış ve izleyici merak etmişti.

Gülümse Yeter 29 kasım var mı yok mu?

Yukarıda ki açıklamamızda da belirttiğimiz üzere Gülümse Yeter dizisi 29 kasım akşamı teknik bir hata dolayısıyla ekranlarımızda olamayacak; ancak Gülümse Yeter dizisi yerine 29 kasım akşamı Güldür Güldür Show’un son bölüm tekrarı ekranlara gelecek.

gülümse yeter dizisi resimleriGülümse Yeter dizisi bugün neden yayınlanmıyor bitti mi final mi yaptı yayın günü mü değişti yayınlanması gereken bölüm ne zaman yayınlanacak bilgileri yazımızda olacak.

Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin yer aldığı Gülümse Yeter dizisinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli yapacak. Gülümse Yeter dizisinin senaristliğini ise Banu Kiremitçi’nin yapıyor.

Gülümse Yeter Yeter Var Mı Yok Mu ?

Sevilen dizi Show yayın akışına göre bazen yayınlanmayabilir. Özel program ve günlerin olduğu haftalarda dizi farklı bir nedenden dolayı ekranlara gelmezi ise neden yayınlanmadığı bilgisini ziler için vereceğiz.

Gülümse Yeter her hafta Salı günü yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında olmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın