Güldür Güldür Show Erdem Yener ve Özge Borak Neden Yok 2016

Show Tv ekranlarının sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’dan ayrılan ayrılana. 3. Sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak Güldüy Güldüy Show’da önce Erdem Yener ayrıldığını açıklamıştı. Şimdi ise Özge Borak Güldür Güldür Show’dan ayrıldığını açıkladı. 2 sezondur yer aldığı Güldür Güldür Show’da Özge Borak’da yer almayacak.

Güldür Güldür Show 28 ekim 2016 cuma günü 20:30 da 119. bölümü ile yeni sezonuna merhaba diyecek.

ozge-borak-guldur-guldur-showdan-neden-ayrildi-neden-yok-fotograflariÖzge Borak Güldür Güldür Show’dan  Neden Ayrıldı

Bilindiği üzere Eyvah Eyvah 2 filmi ile komediye başlayan Özge Borak son 3 yıldır komedinin içinde bu nedenle de Özge Borak  artık komedi değil dram dizilerinde ve projelerinde oynamak istiyor. Bir televizyon kanalına samimi açıklamalarda bulunan Özge Borak yeni sezonda Güldür Güldür Show’da yer almayacağını açıklarken yeni sezon için bir dram projesi ile ilgilendiğini açıkladı.

Güldür Güldür Show’un temel taşlarından olan Erdem Yener’de artık Güldür Güldür Show’da yer almayacak. Güldür Güldür Show’dan ayrılan  Erdem Yener’de 2016 2017 yeni sezonunda daha farklı bir projede yer alacak olması sebebi ile Güldür Güldür Show’u bıraktığını açıkladı.guldur-guldur-show-erdem-yener-neden-ayrildi-resimleri

Güldür Güldür Show’a Yeni Sezonda Kimler Gelecek?

Şuana Güldür Güldür Show’a yeni gelecek isimler belli olmadı. Güldür Güldür Show 3. sezon 2016 2017 değişen oyuncu kadrosu belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın