Menü Aç/Kapat
Gözüm Sende 9 Ocak Can Kimi Seçti? Gözüm Sende 09.01.2017
Gözüm Sende 9 Ocak Can Kimi Seçti?

Gözüm Sende 9 Ocak Pazar günü Atv ekranlarında saat 00:15’te izleyiciyle buluşacak. Sevilen izdivaç programı Gözüm Sende geç saatlerde yayınlanmasına rağmen geniş bir kitleye hitap ediyor. Aylin Kabasakal’ın sunumuyla ekranlarda olan Gözüm Sende’de damat adayı yanında annesiyle birlikte dört gelin adayının yaşamlarını izleyip sorular sorarak onları tanıyorlar.

Bazen olumlu  Ocakbazen olumsuz eleştiri alıyorlar. Sonrasında ise damat adayı onları elemeye geçiyor. Bu esnada önce tahminlerini dile getiriyor. Sonrasında ise seçtiği aday elenme sebepleri konusunda düşüncelerini dile getiriyor.

Atv ekranlarının sevilen izdivaç programlarından Gözüm Sende 9 Ocak pazar günü damat adayı olarak Can’i konuk etti. Annesi Nesrin Hanım’la programa katılan Can, annesinin de desteğiyle gelin adaylarını tanımaya çalıştı

Gözüm Sende İlk Olarak Elenen Tuğçe Kimdir ?

22 Yaşında ilk yardım mezunu olan Tuğçe ailesiyle birlikte yaşıyor.Uyumlu ve sakin olan Tuğçe spor giyinmeyi seviyor.

Gözüm Sende programının 25.bölümünde adaylar kendilerini tanıtmaya devam ediyor.25.Bölümde ilk olarak elenen isim evlendikten sonra çalışmayı istemediği için Can’ın tepkisini çeken Tuğçe oluyor.

 

Gözüm Sende 2.Elediği İpeknur Kimdir ?

Hayvanları seven İpeknur evlendikten sonra çalışmayı düşünmüyor.Alışveriş yapmak benim için bir terapidir sözlerini kullanıyor.Damat adayı olan Can’a  araban var mı sorusunu yöneltiyor.

Gözüm Sende’ye 2. veda eden isim ise Araban varmı ? sorusu Can’ın tepkisini çeken İpeknur oldu ve  elendi.

Gözüm Sende 3. Elediği Özge  Kimdir?

Gözüm Sende yarışmasından 3. elenen isim Aylık giderinin 3000 tl olduğunu söylediği için Can’ın tepkisini çeken Özge oldu.3. Olarak elenen Özge insanların yüzüne karşı söylemediğiniz şeyleri neden arkadan konuşuyorsunuz diyerek Nesrin Hanıma tepkisini gösterdi.Nesrin Hanım bu eleştirilere rağmen Özge çıktıktan sonra arkasından konuşmaya devam etti.

Gözüm Sende Can’ın Seçtiği  Asena Kimdir:

22 Yaşında Trabzonlu olan Asena Piskoloji okuyor.Aynı zamanda İngilizce tercümanlık yapıyor.Balık tutmayı seviyor.Asena Nesrin Hanım’a süslü olduğunu söylüyor.Aynı şekilde Nesrin Hanım süslü kadınları sevdiğini söylüyor.Ancak sunucu Aylin Kabasakal Nesrin Hanım’a Asena hakkında ne düşünüyorsunuz? diye sorduğunda gösteriş meraklası diyerek iki yüzlü bir tavır sergiliyor.

 

Gözüm Sende 9Ocak taki bölümünde beklenen an geldi ve Can elinde çiçekle Asena’nın yanına geldi.Annesinin tepkisine rağmen Asena’nın yanına geldiğini belirten Can Asena’ya ne düşündüğünü sordu Asena annesiyle anlaşmanın zor olacağını belirtti.Daha sonra birlikte stüdyodan ayrıldılar.Bizlerde bu ikiliye mutluluklar diliyoruz.

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Ali

Joker hakkı olsun güzel ler elenmesin ..

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler