Gözüm Sende 9 Ekim Çağatay Kimi Seçti?(Esra mı Şevval mi)

Gözüm Sende 9 Ekim Çağatay Özen Kimi Seçti?en-iyi-benim-cagatay-ozen-resmi1

Çağatay Özen’e talip olan bayanlar Selen hanım, Özlem hanım, Şevval hanım ve  Esra hanım oldu. İlk olarak sizlere Selen hanımı tanıtalım.

ikinci olarak Birsen hanım ve oğlu Çağatay bey avukat olan Özlem hanım ile görüştü. Bu görüşmede Özlem’in hanımın tırnaklarının uzun olması birsen hanımın olumsuz notunu aldı.

üçüncü olarak Fizyoterapist olan Şevval hanım oldu. Birsen hanım Şevval’in mesleğine olumlu etkisinin olduğunu dile getirdi ancak Şevval’in annesi damat adayı Çağatay Özen’i iç güvey olarak gelir misin ?sorusuna Birsen hanım çok kızdı.

dördüncü ve son aday Esra ile görüştü. Esra ile görüşme biraz sıkıntılı geçti. Esra bulaşıkları lavabo içerisinde yıkanmamış olması olumsuz not alırken İstanbul da yaşamaya olumlu bakması artı puan oldu.1

Gözüm sende 9 Ekim final bölümünde

Gözüm Sende 9 Ekim Final Bölümünde İlk elenen isim Selen oldu. ikinci olarak özlem’i eledi. Son elenen isim Esra olurken geriye Şevval Kaldı. Damat adayı Geriye kalan gelin adayı Şevval için tekrar gelerek evliliğe giden yolda ilk adımlarını attı. bizde dizibilgi ailesi olarak mutluluklar dileriz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın