Gözüm Sende 27 Kasım Pazar Erkut Can Kimdir?

Gözüm Sende 27 Kasım Pazar günü Atv ekranlarında izleyici ile buluştu. 27 Kasım Pazar günü saat 23:45’te başlayan programda damat adayı Erkut Can konuk oldu. 26 yaşında editör. Gezmeyi sever. Annesi laborant.

gozum-sende-27-kasim-erkut-can-resmi

Seyirlik değil ömürlük bir eş arıyor. Anne ve babasının evliliğini beğeniyor ve onlar gibi bir evlilik istiyor. Annesini bir arkadaş gibi görüyor. Yaşadıklarından dolayı dış güzellik değil kalp güzelliğine önem veriyor.

gozum-sende-27-kasim-erkutcan-resmi3

Annesi ise Erkutcan’ın her şeyini bildiğini daha önceki kız arkadaşlarıyla da tanıştığını ve odada ağladığını söyledi. Annesi oldukça olan Erkutcan annesinin çok müdahale ettiğini çok sorusu varken annesinden dolayı soramadığını söyledi. Annesinin migren ve su istemesinden sıkıldığı her halinden belli olan Erkutcan annesini biraz üzdü.

gozum-sende-27-kasim-erkutcan-resmi4

Adaylar ise Nur, Melike, Diana ve Çağla idi. İlk elediği isim konusunda annesiyle hemfikir olduğunu söyledi. Annesiyle olan dialoglardan da bir şeyler çıkardığını söyledi. Nötr olduğu ve net olmadığı için ilk olarak  Çağla’yı  eledi.

gozum-sende-27-kasim-nur-resmi5

İkinci elediği isim ise annesiyle çok polemik yaşadığı için ve inatçı olan Melike oldu. Üçüncü olarak ise Diana’yı eledi neden olarak ise eğlenceli ancak yaşının biraz fazla olmasını tahmin etmesi dedi. Sona ise Nur kaldı ve çok mutlu oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın