Menü Aç/Kapat
Gözüm Sende 27 Kasım Pazar Diana Kimdir? Gözüm Sende 27.11.2016
Gözüm Sende 27 Kasım Pazar Diana Kimdir?

Gözüm Sende 27 Kasım Pazar günü Atv ekranlarında izleyici ile buluştu. 27 Kasım Pazar günü saat 23:45’te başlayan programda gelin adaylarından biri Diana. Ukraynalı olan Diana, Tarkan’ı sevdiğini söyledi.

gozum-sende-27-kasim-diana-resmi4

Eskiden ticaret için Türkiye’ye gelen Diana şu anda ise salon dansı için öğretmenlik yapıyor. Kaşıklarla oynanan Konyalı şarkısını söyleyen kayınvalide adayı bitkileri sevdiğini söyleyince bitkileri gösterdi. Annesiyle beraber yaşıyor. En sevdiği çiçek ise kaynana dili olunca mesaj mı veriyor musun diye tepki aldı. Kaynanadan kirpi de mi besliyorsun diyerek eleştiri aldı.

gozum-sende-27-kasim-diana-resmi

Erkutcan dolabını görmek isteyince dekolte olması kayınvalide adayının dikkatini çekti. Tercümanlık da yapan Diana değişik kıyafetleriyle beğeni aldı. 38 beden giyen Diana 10 yıldır dans hocalığı yapıyor. Enerjisiyle beğeni alan Diana da beğeni almasına sevindi.

gozum-sende-27-kasim-diana-resmi2

İkinci bağlantıda dans okulundan katıldı. Çok fazla boş vakti olmayan Diana kitap okuyor meditasyon yapıyor. Türkçe ingilizce fransızca isp arab biliyor. Konya’daki düğüne akrabalarının geleceğini söylüyor. Kayınvalide ise Ukrayna’dan otobüsle gelmelerini istiyor. Halay da öğrenmeyi istiyor. Fiziksel olarak en çok beynini seviyor. Bunu duyan kayınvalide alakasız bir yorumda bulunup arkasından mutfaktaki becerisini sorguladı. Üçüncü olarak ise Diana’yı eledi neden olarak ise eğlenceli ancak yaşının biraz fazla olmasını tahmin etmesi dedi. Erkutcan yaşı sorunca 27 yaşında olduğunu söyleyince Diana ben de daha büyük birini aradığını söyledi.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler