Gözüm Sende 27 Kasım Nur Kimdir?

Gözüm Sende 27 Kasım Pazar günü Atv ekranlarında izleyici ile buluştu. 27 Kasım Pazar günü saat 23:45’te başlayan programda gelin adaylarından biri Nur. Evi çok dağınık olması kayınvalide adayının dikkatini çekti. Annesi emlakçı.

gozum-sende-27-kasim-nur-resmi4

Erkutcan kıyafetlerini çok bol buldu. Kayınvalide adayı leopar deseni görünce onu giymemesini istedi. Çorap düzenini merak edince kayınvalide Nur’un çeyizini inceleyip eleştirdi. Erkutcan hazır aldığın şeyleri anneme yutturamazsın deyince annesi sevindi.

gozum-sende-27-kasim-nur-resmi

Emlakçı olan Nur ailecek çalışıyorlar. İkinci bağlantıda da iş yerinden katıldı. Söz verdiği için annesiyle görüştürmek istedi. Annesi müşteri gezdirdiği için gittiğini söylese de annesinin kaçtığını söyledi. Erkutcan daha önce evliliğe giden bir ilişkin oldu mu deyince hayır dedi. Kayınvalide ise duvardaki tabloya takılıp bana sus mu diyorsun dedi.

gozum-sende-27-kasim-nur-resmi2

Ancak Nur tabloları sevdiğini söyledi. Ancak kaynana kendine göre değerlendirmeye devam etti. Her şeye bir mesaj var dedi. Erkutcan da dikkat edince bence de olabilir diye annesine destek verdi. Kayınvalide çok alıngan. Erkutcan Nur’u seçti. Ve geri dönüp çiçekleri verdi.

gozum-sende-27-kasim-nur-resmi5

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın