Gözüm Sende 22 Ekim Cumartesi Derya

1 yorum
144

Gözüm Sende 22 Ekim Cumartesi Derya

gozum-sende-derya-2-resmi

Evinde kedi, köpek ve sultan papağanı  besliyor.  Aynı evde yaşamak isteyen Emine Hanım’a “Ben de hayvanlarımı Emine Hanım’a alıştırırım.” diyerek ikna etmeye çalıştı. Emine Hanım hayvan beslenmesine karşı namaz kılınan evde hayvan olmaz diyerek oğlunu ikna etmeye çalıştı.

gozum-sende-seymus-emine-hanim-resmi

Dori Sultan ve Tekir ismindeki hayvanların adını sormasına annesi tepki gösterdi. Kız arkadaşlarıyla beraber yaşıyor. Bursa’da butik işetiyor. İstanbul’da pilates eğitmenliği yapıyor. Perde pilavı almış kendi yapmamış. Başta bunu söylemeyince tepkiye yol açtı. Yalanı sevmem diyerek Emine Hanım hem oğlunu hem de Derya’yı azarladı. Aslan burcunda olan Derya iddialı.

gozum-sende-derya-resmi

İkinci olarak pilates salonundan katıldı. Beraber pilates yapmayı teklif etti. Ben topun üstüne çıkmam oğlumu da çıkartmam dedi Allah korusun top patlar matlar diyerek bizleri güldürdü. En son ilişkisinde kim terk etmiş diye sordu Şehmus. Derya, ben ayrıldım 1,5 yıl önce, çok cimriydi diyerek kendini ifade etti. 3500tl aylık harcaması olduğunu söyleyince Emine Hanım “Sibel Can bu kadar harcamıyor.” diyerek fazla bulduğunu söyledi. Ekmeğin fiyatını da bilemeyince tekrar Emine Hanım’ın hışmına uğradı.

Sona kalan aday Derya oldu. Şehmus Derya için geri döndü

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gözüm Sende 22 Ekim Cumartesi Derya (1 Yorum)