Gözüm Sende 16 Ekim Esma Kim?

9 yorum
47

Gözüm Sende 16 Ekim Esma Kim?

gozum-sende-16-ekim-esma-resmi

Esma annesini trafik kazasında kaybetmiş dört kardeşten en büyüğüdür. Şaziye Hanım “En az üç çocuk isterim ne diyorsun?” deyince “Tabi eşim isterse sizde yardımcı olursanız neden olmasın.” şeklinde cevap verdi. Mutfakta bulaşıkları gören kaynana adayı Şaziye Hanım Esma’dan bulaşıkları yıkamasını istedi ama sabunsuz yıkamasını Şaziye Hanım beğenmedi. Şaziye Hanım “Daha önce görücün oldu mu?” sorusuna “Hayır olmadı ama kısa süreli erkek arkadaşım oldu.” diyerek cevap verdi.

Esma ikinci bağlantıda çalıştığı yer olan hediyelik eşya satan yerdeydi. Aynı zamanda elektrik malzemesi de satıyorlar. Semih Esma’nın yanında çalışan Mücahit Beyden Esma’yı sordu. Olumlu cevaplar alan Semih’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Semih’in “Kıskanç mısın?” sorusuna “Sevdiğim kişiyi elbette kıskanırım.” cevabını aldı.

Esme üçüncü bağlantısında kendisini en iyi hissettiği yer olan kafeden arkadaşlarının yanından yayına katıldı. Aylık kişisel masrafının 1000tl olduğunu söyledi. Kadın erkek eşitliğine katılıyor musun sorusuna “Katılıyorum ve kadın-erkek kesinlikle eşittir. ” dedi. “Erkek arkadaşım ile evlendikten sonra görüşürüm ama eskisi kadar sık görüşmem.” dedi.

gozum-sende-16-ekim-esma-resmi1

Üçüncü olarak elenen kişi  annesinin beğendiği ancak kendi kalp sesini dinleyeceğini söyleyerek Esma’yı eledi. Esma tatil konusunda fikrini net bir şekilde söyleyip Semih’in fikrini almadan 18 yaşına girmiş kızını tatile arkadaşıyla gönderirim demesi elenmesinde en büyük etken oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gözüm Sende 16 Ekim Esma Kim? (9 Yorum)