Gözüm Sende 15 Ekim Özlem Kim?

yorumsuz
100

Gözüm Sende 15 Ekim Özlem Kim?

gozum-sende-15-ekim-ozlem-resmi

Fizik Öğretmeni olan Özlem Aydın’dan İstanbul’a tayin nedeniyle geldiğini yakın zamanda taşınmasına Rağmen evi gerçekten düzenli duruyor. İlk bağlantıda Özlem’in Annesi  yanında olduğunundan Emine hanım ve Alper beyle Özlem’in annesi ile tanıştı. Özlem’in fazlaca yemek yapmayı bilmemesi Özlem adına eksi not aldı. Alper “çok açık giyinir misin?” sorusuna çok açık giyinmem demesi Alper’i mutlu etse de dolabının biraz dağınık olması Alper’in kafasında soru işaretini bıraktı.

ikinci bağlantıda sahilde denk geldi. Alper’ Özlem’e en son ilişkin ne zaman bitti sorusuna iki yıl olduğunu söyledi. Özlem Alper’e en son ne zaman Ağladın sorusuna? yakın zamana da diyerek geçiştirdi.

Gözüm Sende 15 Ekim Finalde Yaşananlar

gozum-sende-15-ekim-ozlem-resmi1

Olgun birisi olduğunu düşünüyor. Düzenli bir hayatının olması sorduğu sorular sorması rahatlıkla kaynanasına rahatlıkla anne diyebilmesi seçilmesinde etkili oldu.

gozum-sende-15-ekim-ozlem-resmi2

Alper sona kalan seçtiği aday olan Özlem’e dönmedi. Sebep olarak Özlem’in gözüne baktığımda bir hayat geçirek ışığı göremediğini söyledi. Gözüm Sende 15 ekim de mutlu son yaşanmadı.

Related Post

READ  Gözüm Sende Ziya Sevinç Kim? 6 Kasım'da Kimi Seçti?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın