Menü Aç/Kapat
Gözüm Sende 13 Kasım Seda Kimdir? Gözüm Sende 14.11.2016
Gözüm Sende 13 Kasım Seda Kimdir?

Gözüm Sende 13 Kasım Seda Kimdir?

gozum-sende-20-kasim-sedanin-resmi

Seda İstanbul Dudullu da yalnız yaşıyor.  Heykeltraş ve ailesi Tuzla’da yaşıyor. Üniversitede ailesinden ayrılmış olan Seda’yı Emine Hanım toz alma konusunda test etti. Masayı kitaplığı sildirdi ve tozluydu. Şehmus’u seçme sebebi ise ailesi de kendisi de sevmiş Şehmus’u. Emine Hanımla da anlaşabileceğini düşünüyor. Rengarenk ve dekolte olmayan kıyafetlerle Şehmus’u etkiledi. Farklı şehirlere ayrılması nedeniyle bir önceki ilişkisi biten Seda’ya Emine Hanım Diyarbakır’a bizimle gelir misin deyince Seda Şehmus’la konuşuruz o isterse giderim dedi.

gozum-sende-13-kasim-seda-resmi1

İkinci bağlantıya heykel atölyesinden katıldı. Emine Hanım heykellere çok şaşırdı. Emine Hanım’ın heykelini yapan Seda, Emine Hanım’ın tepkisini aldı ve bu kadar çirkin olmadığını, korku filmi gibi olduğunu ve heykelleri görünce ölümü hatırlattığını söyledi. Emine Hanım bu işten para kazandığını öğrenince büyük şok yaşadı. Aşkı ölümsüz duygular diye tarif eden Seda, Emine Hanım tarafından mesaj veriliyor bir ayağın çukurda diye eleştirildi. Para çok da önemli değil yaşam standardımızı devam ettirmemiz önemli diyerek paranın öneminden bahsetti.

gozum-sende-20-kasim-seda-resmi

Üçüncü olarak elenen ismi neden elediğini açıklarken şunları söyledi : “Eleme konusunda annemle fikir ayrılığına düştük. Annem evini düzensiz buldu. Son ilişkisinin bitme sebebi mesafe olması bana mantıklı gelmedi. ”  ve  Seda’yı  eledi.

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler