Menü Aç/Kapat
Gözüm Sende 11 Aralık Pazar Günü Yayınlanmıyor Gözüm Sende 10.12.2016
Gözüm Sende 11 Aralık Pazar Günü Yayınlanmıyor

Gözüm Sende 11 Aralık Pazar Günü Atv’nin yayın akışında yok. Gözüm Sende 11 Aralık Pazar Günü yayınlanmama sebebi ise Gözüm Sende’nin yayınlanma saatin geç olmasından dolayı izleyici sayısının düşüklüğü.

gozum-sende-program-resmi

Reytingleri de bundan dolayı düşük olan Gözüm Sende yayınlanma konusunda daha önce de bahsettiğimiz problemler yaşamaktaydı. Belirtilen saatten çok sonra yayınlanarak eleştiri alan Gözüm Sende kayınvalide-damat adaylarının gerçekçi olmadığını düşündüren hareketleriyle de eleştiri aldı.

gozum-sende-12-kasim-sehmuz-resmi

Kayınvalide adayları genelde eleştirilerin dozunu kaçırarak izleyiciye güldürdüğünü düşünse de aslında bu tepkilere neden oldu. Format olarak aslında güzel bir izdivaç programı olmasına rağmen epeyce problem yaşadı. Aylin Kabasakal’ın sunumuyla izleyiciyle buluşan Gözüm Sende hayranlarını bu hafta üzmüş durumda. Bu hafta 11 Aralık Pazar günü yayınlanmayacak olan Gözüm Sende tamamen yayından kaldırılmış olma ihtimali de var. Net bilgi için gelecek haftaları beklemekte fayda var.

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler