Göz6 Zeyd Samed ve Ramazan ile Neden Kavga Etti?

yorumsuz
166

Göz6 Zeyd Samed ve Ramazan ile Neden Kavga Etti?goz6-zeyd-31-ekim-zeyd-resmi

 

goz6-zeyd-31-ekim-v-s-resmi

 

 

goz6-zeyd-31-ekim-samed-resmi

goz6-bireysel-oyunu-dokunulmazlik-resmi4

 

 

 

 

 

28 Ekim Cuma günü Berna’nın eleme potasına girmesi Zeyd’i çok üzülmüştü. Ancak eleme potasından kurtulması ile üzüntü tekrar yerini sevince boğdu. Hafta içerisinde karşılıklı tahtadan birbirlerine yazışması, ev halkı birbirlerine çok benzediği konusundaki yorumları her iki adayı birbirlerine yaklaştırdı. Pazartesi Zeyd Berna’ya şans getirsin diye yüzük hediye etti.

31 Ekim Pazartesi Zeyd kiminle kavga etti? Sebebi ne idi? İşte ayrıntılar; goz6-ramazan-zeyd-kavga-resmi

Zeyd ile Berna Keklikler arasındaki duygusal bağ hakkında konuşmalar gündem konusuydu. Ramazan ise Zeyd’in duygusal bağı olduğunu ancak Berna Keklikler’in öyle hissetmediğini söyledi. Berna hakkında Ramazan ile konuşan Zeyd, daha sonra Ramazan’ın düşüncelerini başkalarından duyan Zeyd yaşadığı, hissettiği bu duygusal ilişkinin kimseyi ilgilendirmediğini söyledi. Hele ki Ramazan’ın bu konuda konuşmasına şaşırdı ve oldukça kırılıp kızdı. İkili epeyce tartıştı. goz6-samed-zeyd-kavga-resmi

Daha sonra kapıyı sert kapattı diye evin en sessiz ismi olan Samed Zeyd’in hışmına uğradı. Samed oldukça sessiz olmasına rağmen bir anda birbirlerine gireceklerdi ki diğer arkadaşları ayırdılar. Zeyd’i karşısına alan Erdi Samed’in yemin ederek kapıyı yavaş kapattığını dile getirerek olabilir uyku sersemi sert de kapatmış olabilir diyerek Zeyd’e akıl verdi. Ege ise Zeyd’in haklı olduğunu düşünüyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın