Göz6 8 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

1 yorum
102

Göz6 8 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

goz6-8-kasim-erkekler-takimi-resmi

4 Kasım Cuma günü erkekler takımı 4-0 haftalık puan ile kızlar takımı elemey gitmişti. Bununu sonucunda Nesil kızlar takımından hüzünlü bir veda etmişti. 7 Kasım haftanın ilk eleme oyununda yine nal oyunu oynanmış erkekler takımı ile kızlar takımı kıran kırana mücadele etmiş ancak 10-8 skor ile erkekler takımı haftanın ilk eleme oyununu alarak haftaya 1-0 önde başladı.

goz6-8-kasim-oyun-resmi

8 Kasım günü kızlar takımı iki haftadır yetersiz ve etkisiz performansı neticesinde iki takım arkadaşı elendi. Kaybetme psikolojisi takımı içten içe çürütüyor Ancak bu durum kızlar takımında fark edilemiyor. Haftaya daha güçlü başlaması beklenen kızlar takımı ilk elemeyi kaybederek moralleri de kaybetmiş gözüküyor. Ne yapıp edip 8 kasımdaki oynanacak oyunu almak zorundalar.

goz6-8-kasim-eleme-oyunu-resmi2

Oyun daha önce oynanmış bir oyun ama farklı olarak iki aşamalı olarak oynanacak. İlk aşamada küpleri kule şeklinde dizecek. İkinci aşama da ise arkası dönük olan küpleri açıp, numara sırasına göre dizilecek. İlk karşılaşmayı Filiz Alişan’a karşı yaptı. İlk oyunun puanını Filiz kızlar takımına kazandırdı. Yasemin ve Berna da oynadığı oyunlardan puan alarak durumu (3-0) getirdi. Bulut Serenay’a karşı oynadığı oyunda erkekler takımının ilk oyununu alarak durumu (3-1) getirdiler. Ramazan Berna’ya karşı oyununda erkekler takımının ikinci puanını alarak durumu (3-2) getirseler de Gizem, Ece, Berna’nın  puanları ile durum 6-2 ye geldi.

goz6-8-kasim-eleme-oyunu-resmi3

Kızlar 6. puanı aldıktan sonra sanki demir attılar. Erkekler takımı Ramazan, Alişan, Ege, Bulut’un aldığı oyunlar ile durumu 7-7 getirdi. Erkekler takımı da 7. puan da demirleyince Yasemin, Ecem, Filiz’in puanları ile haftanın ikinci eleme oyununu 10-7 ile kızlar takımı kazandı.

goz6-8-kasim-eleme-oyunu-resmi4

haftanın genel puanında durum 1-1 oldu. artık eşitlik hakim 9 kasımda oynanacak oyun daha da önemli hale geldi.

Related Post

READ  Göz6 24 Ekim Eleme Oyununu Sonucu ve Detayları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Göz6 8 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı? (1 Yorum)