Göz6 31 Ekim Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 31 Ekim Eleme Oyununu Kim Kazandı?goz6-zeyd-31-ekim-eleme-oyunu-resmi

28 ekim Cuma günü Bireysel oyunu Nesil kazanmıştı.. Evdeki kızlar kendi aralarında Berna Keklikler adını vererek eleme potasına gelen ilk isim oldu. Bu hafta halk oylaması ile birinci olan Serenay oldu. Serenay ise hiç bir tereddütsüz olarak Dilek adını verdi. Bireysel oyunun galibi Nesil Yasemin’in adını verdi. Sonuç olarak evden Dilek elendi.

31 Ekim Pazartesi Günü eleme oyunu olarak Nal oyunu oynanadı.goz6-24-ekim-eleme-oyunu-resmi3

Kızlar oyuna hızlı başladı çünkü geçen hafta yenilgisinden dolayı hırslandılar. Gizem ve Berna takımlarına birer sayı aldırsa da Alişan ve Ramazan takımına puan kazandırdı. Fatih de Filiz’e karşı oyunu kazanarak erkeklerin önde olmasını sağladı. goz6-berna-ramazan-resmi

Nesil ve Zeyd karşılaştı daha sonra. Nesil’in kazanmasıyla eşitlik sağlandı. Kızlar bayağı sevindi. Ecem Samed ile karşılaştı. Samed kazanarak avantaj yine erkeklere geçti. Yasemin ile Erdi yarıştı. Ve kazanan isim Yasemin oldu. Tekrar eşitlik sağlandı.

goz6-zeyd-nesil-resmi

Berna Kes Zeyd ile karşılaşmasında Zeyd kazanarak avantajı tekrar erkekler takımına geçti durum Erkekler5 – Kızlar 4 oldu. Filiz Ege’ye karşı üstünlük sağlayarak kızlar takımı duru eşitledi. Tekrar eşitliği kendi taraflarına bozmak adına Nesil Samed’e karşı oyununda Samed kazanarak erkekler takımı tekrar oyunda üstünlük sağladı. Ecem Bulut’ karşılaşmasında kızlar oyuna denge için çabaladı ve oyunu alarak durama bir kez daha denge geldi(6-6). Kıran kırana mücadele eden her iki takımda oyunu kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Berna Fatih’e karşı oynadığı oyunu kazanamayarak avantajı erkekler takımına kaptırdı(6-7).  goz6-zeyd-berna-fatih-resmi

Gizem Ramaza’a karşı mücadelesini kaybederek durumu(6-8) oldu. Kızlar oyun kaybettikçe sinirler gerilmeye ve hata yapmaya müsait psikolojiye büründüler. Ecem Ege’ye karşı mücadelesinde oyunu Ecem alarak aradaki fark bir sayıya indi.(7-8) Filiz Fatih’e karşı oynadığı oyunu kaybederek durum(7-9) oldu. Nesil Ramazan’a karşı çok hızlı oynayarak kızlar takımına çok çabuk puan getirse de arada bir fark vardı. (8-9). Berna Kes Samed’e karşı oyunu kaybederek 8-10 erkekler takımı haftanın ilk eleme oyununu aynı zamanda araba gezi ödülünü de kazanmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın