Göz6 14 Ekim Kim Elendi?

1 yorum
83

Göz6 Araba Ödül Oyununda Neler Yaşandı 

goz6-14-ekim-araba-oyunu-resmi

Tv8 Ekranlarında beşinci haftasında ilk olarak araba gezisi için Yaprak oyunu oynandı. İlk olarak Berna Bulut’a karşı üstünlük sağlasa da kızlar takımından Serenay,  Onur’a karşı yarıştığı oyunu kaybederek durumu 1-1 berabere getirdi. İlerleyen oyunlarda kızlar başka oyun alamayarak araba gezisi ödülünü erkekler takımı kazandı. goz6-14-ekim-berna-bulut-resmi

Göz6 Eleme Oyununda Neler Yaşandı?

Merakla beklenen Göz6’nın eleme oyununa başlamadan önce her iki takımında ikişer puanı vardı. O nedenle bu yarışmayı kazanmak çok önemliydi. Eleme oyunu olarak Domino Oyunu oynandı. Berna ve Orhun’un karşılaşmasıyla başlayan oyunu erkekler kazanarak avantajlı başlasalar da Gizem’in Fatih’e karşı kazandığı galibiyetle kızlar atılıma geçti ve Ecem’le beraberliği yakaladılar. İlerleyen dakikalarda beş kez beraberliğe kalan takımlar 9-9 iken Yasemin’in Samed’e karşı kazandığı oyunla sonuçlanarak kızları takımından kimsenin gitmemesi garanti altına alındı. Genel kategoride kızlar 4-2 öndeler.

goz6-yasemin-samed

Göz6 Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Bol rekabetli olan bir yarışma olan Göz6 da dokunulmazlık yarışmasında son üçe Samed, Ramazan ve Orhun kaldı.

goz6-bireysel-oyunu-dokunulmazlik-resmi2

Son ikiye Ramazan ve Orhun kaldı. Bu güç ve dayanıklılık isteyen dokunulmazlık oyununu Ramazan kazanarak bu hafta hem elenmeyecek hem de elenmesi için bir isim hakkı kazandı.

goz6-bireysel-oyunu-dokunulmazlik-resmi4

Göz6 14 Ekim Halk Oylaması Kim Elendi?

14 Ekim’de erkekler gitmesi için Zeyd’i seçti. Halk oylamasında birinci olan Bulut Orhun’un adını verdi. Dokunulmazlık oyununun birincisi Ramazan Erdi’nin adını verdi. Halk oylamasına Zeyd, Orhun ve Erdi katıldı. En az oyu alan Orhun takıma veda etti. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Göz6 14 Ekim Kim Elendi? (1 Yorum)