Gelinim Sensin 24 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı

1 yorum
137

Gelinim Sensin 24 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı Kim?

21 Ekim Cuma günü yaşanan olaylara şöyle bir bakarak başlayalım. Nurdan annenin ayak ayak üstüne atmasına çok kızdığı Ayperi, Emrah’la kavga etmişti. “Sen bana ilgili değilsin. Bana yaklaşmıyorsun.” diyerek Ayperi’nin ağlamasına neden oldu. gelinim-sensin-21-ekim-ayperi-resmi

Annesi Nurdane Hanım ise oğlunun zor bir insan olduğunu söyledi. Annesine kararlarının değiştiğini söyleyen Ayperi’yle olmuyor diyen Emrah annesini şoke etti. Ancak ilerleyen dakikalarda Ayperi’den başkasının içini titretmediğini söyleyerek Ayperi’nin gönlünü aldı ve buzlar eridi.

Cumali-Hazan ikilisi arasında fırtınalar kopmuştu. Hazan’dan özür dilemeye çalışan ve onun için çiçek alan Cumali’yi Hazan, Esra’dan özür dilemesi konusunda ikna etti. Nuray hanım hatırına odaya giden Esra özrü reddetti.

gelinim-sensin-21-ekim-hazan-mektubu-biraktigi-resmi

Sabahın beşinde yazdığı mektubu ve her şeyi başına kaktığını düşünen Hazan’la Cumali kavga etti. Mektubu bırakıp odayı terk etti.Bir sonraki tartışmada çocuk gibi demesine kızan Cumali odayı terketti. Nuray hanım ise Hazan’ın bulunmayan Hint kumaşı sandığını ve öyle hissettirdiği için oğlunu suçladı. İnsanların içinde rezil olduğunu söyleyen Cumali’nin üzgünlüğünü unutmadık.

gelinim-sensin-21-ekim-hazan-esra-cumali-resmi

Bakalım kim gelecek ve evde dengeler ne yönde değişecek. En kısa sürede gelecek adayı burada paylaşacağız.

 

Related Post

READ  Gelinim Sensin 28 Ekim Cuma Kim Elendi?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Sensin 24 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı (1 Yorum)