Gardrop Savaşları 2. Sezon Ne Zaman Final Yapacak

Gardrop Savaşları  2. sezon final tarihi belli oldu. Gardrop Savaşları  programı 2. sezon finali ile 28 nisan uma günü ekranlara gelecek. Gardrop Savaşları programının 2. sezonunu kazanan ismi ise 0 Km bir araba bekliyor. Son haftaya  Fatma Ok ve Su Sümeyye ENGİN; Aycan Demirci, Luvrita, Gizem ile girilecek. Bu 5 isimden birisi yarışmayı kazanacak

Fox Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Gardrop Savaşları 2. sezonu ile Fox Tv izleyicilerini bilgilendirmeye ve eğlendirmeye kısa süre ara verece ve 2. sezonunu noktalayacak.

gardrop-savaslari-2-sezon-finali

Gardrop Savaşları ilk sezonunda 2 temmuz 2016 cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.  Gardrop Savaşları 2. Sezonunda jürü iyeleri değişmedi. Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav’ın jüri üyeliğinde devam eden Gardrop Savaşları programında sezon finali 28 nisan 2017’de ekranlara veda edecek.

Şuanda Gardrop Savaşları 2. Sezon’un tam sezon finali belli değil; ancak Gardrop Savaşları 2. Sezonu ile hafta içi 16:30 da oldukça iyi reytingler alıyor.

gardrop-savaslari-2-sezon-final-resimleri

 

Gardrop Savaşları programı sezon finali tarihi açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

Gardrop Savaşları 2. Sezon Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın