Gardırop Savaşları 4 Kasım Kim Elendi?

Gardırop Savaşları 4 Kasım Kim Elendi?

gardirop-savaslari-yarismacilar-resmi

Fox Tv’nin sevilen programı Gardırop Savaşları her hafta olduğu gibi bu haftada izleyiciye değişik kombinler sunmaya devam edecek. Sevilen jüri üyeleri Ayşe Brav, Gül Gölge Saygı ve Raşit Bağzıbağlı yarışmacıların oluşturdukları kombinleri değerlendiriyorlar.

gardirop-savaslari-asena-resmi

Verilen süre içerisinde verilen bütçeyle kıyafetinden ayakkabısından çantasından makyajından saçından kısaca değerlendirilmesi gereken bütün detaylarından ince eleyip sık dokuyarak puan veriyorlar. Her cuma elenen bir yarışmacı oluyor ve pazartesi günü yeni yarışmacı geliyor.

gardirop-savaslari-ozden-resmi

Yeni gelen Asena ile renkli bir yarışma olan Gardırop Savaşları daha da renklendi. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ve yeni yarışmacı da diğer yarışmacılardan farklı bir çizgide yarışmaya renk kattı.

 

gardirop-savaslari-aycan-resmi

Hafta boyunca farklı kombinlerle izleyiciyle buluşan yarışmacılar değerli jüri üyelerinden aldıkları puan dahilinde belli bir puana ulaştılar. Ve bugün yani 4 Kasım 2016’da bir yarışmacı yarışmaya veda edecek bakalım kim kaç puanla elenecek?

gardirop-savaslari-gizem-resmi
Özden’e Gül Gölge Saygı 9 puan verdi Ayşe Brav  8 puan verdi Raşit Bey 8 puan verdi. Asena’ya Gül Gölge Saygı 7 puan verdi Ayşe Brav 7 puan verdi Raşit Bey 7 puan verdi. Aycan’a, Gül Gölge Saygı 7 puan verdi Ayşe Brav 8 puan verdi Raşit Bey 8 puan verdi. Meryem’e Gül Gölge Saygı 8 puan verdi Ayşe Brav 8 puan verdi Raşit Bey 6 puan verdi. Gizem’e Gül Gölge Saygı 9 puan verdi Ayşe Brav 8 puan verdi Raşit Bey 9 puan verdi. Daha önceki konuşmalarda Aycan’ı kızı, Özden’i kız kardeşi gibi sevdiğini ayrılmanın onu çok üzeceğini söyleyen Meryem kulislerde epeyce gözyaşı dökmüştü. Ve elenen isim 47 puanla Meryem oldu. Haftanın birincisi ise 63 puanla Gizem oldu.

gardirop-savaslari-meryem-resmi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın