Menü Aç/Kapat
Gardırop Savaşları 31 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Kim? Gardırop Savaşları 29.10.2016
Gardırop Savaşları 31 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Kim?

Gardırop Savaşları 31 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Kim?

gardirop-savaslari-yarismacilar2-resim

 

Fox Tv’nin sevilen programı Gardırop Savaşları her hafta olduğu gibi bu haftada izleyiciye değişik kombinler sunmaya devam edecek. Sevilen jüri üyeleri Ayşe Brav, Gül Gölge Saygı ve Raşit Bağzıbağlı yarışmacıların oluşturdukları kombinleri değerlendiriyorlar. Verilen süre içerisinde kıyafetinden ayakkabısından çantasından makyajından saçından kısaca değerlendirilmesi gereken bütün detaylarından ince eleyip sık dokuyarak puan veriyorlar. Her cuma elenen bir yarışmacı oluyor ve pazartesi günü yeni yarışmacı geliyor.

gardirop-savaslari-yarismacilar-resim

31 Ekim’de yeni yayın saati olan 16:30’da GardıropSavaşları’na yeni bir aday gelecek. Bakalım yeni yarışmacı kim olacak, kaç puan alacak, nasıl kombinler oluşturacak? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz.

51.günde tüm kızlar heyecanla yeni adayı beklediler. Aycan saçlarını değiştirmiş. Özden saçlarını kısaltmış. Yeni aday olan Asena Sezer geldi.  Annesi göçmen, babası Sakaryalı. Ailesiyle İstanbulda yaşıyor. “İstediğin her şeyi yaparsın yeter ki iste.” diyerek hayata bakış açısını dile getirdi. Oldukça azimli olan Asena terazi burcu.

gardirop-savaslari-asena-resmi
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler