Gardırop Savaşları 29 Kasım Salı Yırtmaç Konsepti

Gardırop Savaşları 29 Kasım Salı Yırtmaç Konsepti ile izleyiciyle buluştu. Gardırop Savaşları 29 Kasım Salı Yırtmaç Konseptine uygun giyinmek için yarış içerisinde olan adaylar çok güzel kıyafetler aldılar. Yine sevilen mekanlardan biri olan Kadıköy’de alışveriş yapan adaylar saçlarına makyajlarına da çok fazla önem vererek jüri önüne çıktılar.

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi

Podyuma ilk çıkan Fatma Aycan’dan eleştiri alsa da jüri üyeleri elbisenin haki rengini ve bordoyla kombinlemesini çok fazla beğendiler. Daha sonra gelen Aycan elbisesinin boyunun uzun olması konusunda çok eleştiri aldı. Tiyatro perdesi gibi olduğu söylendi. Gizem podyuma çıktığında ise mor bluzu ve kendi açtırdığı yırtmaçlı kalem eteği çok güzel görünüyordu. Eteği dar bulunan Gizem, yırtmacı konusunda eleştirildi.

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi2

İspanyol kızları gibi olan Didem ise elbisesindeki büzgü, ayakkabı konusunda eleştirildi. Yırtmacı doğru olmamış dediler. Haftanın yeni gelen ismi Esra, jüri üyelerinden eleştiri aldı. Fatma 11 , Aycan 11  , Gizem 9  , Didem 8, Esra 10 puan aldı. Günün birincisi ise Fatma ve Aycan oldu.

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi3

 

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi4

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın