Gardırop Savaşları 28 Kasım Pazartesi Kim Geldi?

Gardırop Savaşları 28 Kasım Pazartesi günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanan sevilen moda programı yine iddialı yarışmacılarla bir haftaya daha başladı. Gardırop Savaşları 28 Kasım Pazartesi günü yarışmaya dahil olan isim bugün belli oldu.

gardirop-savaslari-28-kasim-yeni-gelen-yarismaci-resmi

Yarışmacı siyah uzun dalgalı saçları ve güzelliğiyle dikkat çekiyor. Yarışmacıyla ilgili şu an elimizde olan fotoğrafları sizleri buluşturduk ve detaylı bilgi yayınlandığında burada sizlerle olacak.

gardirop-savaslari-28-kasim-yeni-gelen-yarismaci-resmi2

Gardırop savaşları her hafta olduğu gibi bu haftada bir yarışmacıyı da hanesine yazarak yola devam ediyor. Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzı bağlının jüri koltuğunda oturduğu yarışma her gün farklı bir konsept için oluşturulan kombinlerle gündemde olmaya devam ediyor. Özellikle gençlerin severek izlediği moda programı Gardırop savaşları’na 28 Kasım Pazartesi gelecek bir aday daha oldu. Geçen hafta sürpriz bir şekilde elenen Özden’in yerini doldurabilecek tarzıyla konuşturabilecek bir yarışmacı mı acaba?

gardirop-savaslari-esra-resmi

Esra Çetin, 1991, İzmir doğumlu 6 yıldır İstanbul’da yaşıyor . Annesi göçmen babası Ağrılı. Bazılarının doğuştan üstünde yıldız tozu vardır ve o yıldız tozunun üzerinde olduğunu düşünüyor. Bir tarzının olduğunu iddia ediyor.  Yarışmacılarda eğlence yok yarışmaya eğlence katmaya geldim diye eleştiride bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın