Gardırop Savaşları 28 Ekim Cuma Veda Eden

Gardırop Savaşları 28 Ekim Cuma Veda Eden

gardirop-savaslari-kapak-resmi

Değişik kombinleriyle her gün izleyiciyle buluşan Gardırop Savaşları yarışmacıları bu hafta da fırtına gibi esti. Ve her hafta olduğu gibi bu hafta da yarışmacılardan hafta boyunca en az puanı alan yarışmacı yarışmaya veda edecek.

gardirop-savaslari-24-ekim-pazartesi-resmi1

Geçen hafta elenen isim 49 puanla Marina olmuştu. Ve 24 Ekim Pazartesi 25 yaşındaki Emel’in katılmasıyla bol kapışmalı bir haftaya merhaba demiştik. Bakalım hafta boyunca kimler nasıl kombinler oluşturacak. Kaç puan alacaklar? Kim en az puanı alıp elenecek? Merakla beklenen bu sorularınızın cevaplarını buradan sizlerle paylaşacağız.Bugünün konusu Maksi Boy Manto bakalım nasıl kombinler oluşturacaklar.

gardirop-savaslari-final

24 yaşındaki Özden’e Gül Gölge Saygı beğenerek 6 puan verdi Ayşe Brav beğenerek 6 puan verdi Raşit Bey konsepte uygun olmamış midi-maksi boy arası olmuş 6 diyerek  puan verdi

20 yaşındaki Aycan’a Gül Gölge Saygı kış şıklığını yansıtıyorsun ama çantasını beğenmediğini mantosunu adil olmak adına midi diyeceğini söyleyerek 6 puan verdi Ayşe Brav şahane ancak çantayı beğenmediğini ve konsept dışı olduğunu söyleyerek 6 puan verdi Raşit Bey tulumun güzel olduğunu  paltonun rengini beğendiğini söyleyerek 7  puan verdi.

gardirop-savaslari-aycan-resmi

 

37 yaşındaki Meryem’e Gül Gölge Saygı çanta rengini sevmediğini söyleyerek 6 puan verdi Ayşe Brav manto boyu iyi maksi ama manto değil pardesü olduğunu söyleyerek 5 puan verdi Raşit Bey pardesü giydiğini söyleyerek 6 puan verdi.

25 yaşındaki Emel’e Gül Gölge Saygı manto konsept dışı olduğunu söyleyerek 5 puan verdi Ayşe Brav minyon bayanlar iri aksesuarlar güzel durmaz diyerek 5 puan verdi Raşit Bey manto tam midi diyerek 5 puan verdi

gardirop-savaslari-emel-resmi

22 yaşındaki Gizem’e Gül Gölge Saygı güzel görünüyorsun şapkanı fazla buldum kumaş kargaşası olduğunu söyleyerek 6  puan verdi Ayşe Brav manto rengini beğendim ama konsept dışı olduğunu söyleyerek 5 puan verdi Raşit Bey mantonun rengi güzel şal fazla alaturka şapka çok zorlama olduğunu söyleyerek 5 puan verdi

Haftanın birincisi   66 puanla  Özden  oldu. İki haftadır birinci olan Özden çok mutlu oldu. Elenen isim ise  42  puanla Emel  oldu. Bu hafta yeni gelen aday Emel oldu. Geldiği hafta elenmesi bellik ki Emel’i çok üzdü.

gardirop-savaslari-emel-elendi-resmi

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın