Gardırop Savaşları 25 Kasım Cuma Hafta Finali

1 yorum
131

Ve geldik merakla beklenen o güne yani elenecek ismin belli olacağı cuma gününe. Gardırop Savaşları’nda iddialı yarışmacılarla devam eden program bu hafta yine heyecan doluydu. Aycan’ın morali oldukça bozuk olsa da toparlamak için epeyce çabaladı.

Aycan

Özden hafta içerisinde yine çok iyi puanlar alarak elenmeyeceğini belli etti. Gizem de aynı şekilde iyi puanlar almayı başardı. Didem yine diğer adaylarla dialog konusunda epey sıkıntı yaşıyor. Fatma ilk haftası olduğu için alışamadığını ifade ediyor.

gardirop-savaslari-didem-ezgi-akin-resmi

Şu an elenme ihtimali olan Fatma ve Didem ancak bildiğiniz gibi her şey son dakikada belli oluyor. Bakarsınız en iyi kombinle gelip elenmekten kurtulabilirler. Bakalım bugün nasıl kombinler oluşturacaklar. Kim kaç puan alacak detayları buradan takip edebilirsiniz.

gardirop-savaslari-21-kasim-yarismacilar-resmi

Gardırop savaşları yarışmacılarıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Gardırop Savaşları jüri üyeleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

İlk olarak podyuma çıkan Fatma, jüri tarafından çok beğenildi. Gizem ise elbisesinin yaşına uygun olmadığı yönünde eleştiri aldı. Didem’in elbisesi üç renk olduğu yönünde yarışmacılar tarafından eleştiri alsa da jüri çok beğendi.

gardirop-savaslari-25-kasim-resmi

Aycan’ın kıyafeti beğenilse de etek boyu ve saçı eleştiri sebebi oldu. Son olarak Özden ise jüriyi hayal kırıklığına uğrattı. Jüri beğenmedi.

Fatma  28, Gizem 21  , Didem 26 ,Aycan  20 , Özden 13 puan aldılar. Günün birincisi Fatma  oldu. Elenen isim ise 56  puanla Özden  oldu. Haftanın birincisi 64 puanla Gizem oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gardırop Savaşları 25 Kasım Cuma Hafta Finali (1 Yorum)

  1. Arkadadlar 25 kasimda gardirop savaslarinda 16:00 calan bi sarki var bulamiyorum yardim edin lutfen