Gardırop Savaşları 24 Kasım Perşembe Kokteyl Şıklığı

Gardırop Savaşları yine birbirinden güzel ve iddialı yarışmacıları ile başladı. Saygıdeğer jüri üyeleri Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzıbağlı’nın değerlendirmeleriyle modaya yön veren sevilen ve gençler tarafından sıkı takip edilen programda 24 Kasım Perşembe günü konsept Kokteyl şıklığı idi. Yarışmacılar bugün gardıroplarından bir parçayla jürinin karşısına çıkacaklar. Alışveriş için verilen süre tamamalandığında bakalım kimler neler alacak?

gardirop-savaslari-24-kasim-yarismacilar-resmi

Jüri giydikleri kıyafetten tutun makyajına saçına ayakkabısına kadar değerlendirilecek olan Didem, Fatma, Özden, Aycan ve Gizem oldukça heyecanlı. Oluşturacakları kombinlerin beğenilip beğenilmeyeceğinin telaşındalar. Puanları duyurdukları an sonuçları buradan görebilirsiniz.

gardirop-savaslari-24-kasim-resmi

Gardırop savaşları yarışmacılarıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Dün olduğu gibi bugün de herkes hazırlanıp arkada birbirlerini eleştirdiler. İlk çıkan Gizem’in kıyafeti jüri tarafından çok parlak bulundu. Çorabı, elbisesi eleştiri aldı. Star parçası olarak çantasının çok ön planda olmadığını söylediler. Didem’in ise star parçası olan çantaya vurgu yaptığını beğendiklerini söylediler. Fatma’nın kıyafeti ise çok seksi bulundu ve oldukça fazla eleştiri aldı.

gardirop-savaslari-24-kasim-final-resmi

Aycan’ın ise elbisesi beğenilmesine karşın star parça olan çantası beğenilmedi. Bu arada Fatma herkesin beğenilmeyen yarışmacı olarak ismini verince ağladı. Sizce jüri yarışmacıların yorumlarından etkilenir mi? Bu şekilde değerlendirme sizce daha mı doğru? Yorumlarınızı bekliyoruz. Son olarak herkesin beğendiği Özden çıktığında ise elbisesi star parça olarak bulundu ve beğenildi. Gizem 8, Didem 10  , Fatma  7 , Aycan 11 , Özden 8 puan aldı. Günün birincisi Aycan oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın