Gardırop Savaşları 24 Ekim Yaşananlar

yorumsuz
133

Gardırop Savaşları 24 Ekim Yaşananlar

gardirop-savaslari-24-ekim-pazartesi-resmi1

Gardırop Şavaşları Jüri tarafından belirlene konsept için belirli alanda iki saatlik süre de kendilerine uygun kıyafetleri alıp jüri karşısına çıkacaklar. 24 Ekim Pazartesi günü yarışmacılarımız Kadıköyde Jüri tarafından belirlenen konsept ile alışveriş yapacaklar.

gardirop-savascilari-24-ekim-pazartesi-resmi

21 Ekim Cuma günü yapılan elemede Marina ve kardeşi Fatma katıldı. Raşit Bey kombini beğenmediğini söyleyerek 5  puan verdi. Ayşe Brav ceketini beğendi ancak bedenine büyük ve etek boyu uzun bir elbise seçtiğini söyleyerek 7  puan verdi. Gül Gölge Saygı kombin fikrini beğenerek proporsiyonda hatalar var diyerek  8 puan verdi. Bu hafta toplamda 49 puan alarak Marina Elenen isim olmuştu.

gardirop-savascilari-24-ekim-pazartesi

Yeni hafta yeni puanlar ve hangi yarışmacı jüri üyelerimizi etkileyecek bunu hep birlikte göreceğiz.

25 yaşındaki Emel’e Gül Gölge Saygı elbiseyi açık buldum diyerek 2 puan verdi. Ayşe Brav çok çıplak görünüyorsun diyerek 2  puan verdi. Raşit Bey tek parçayla katılmasını eleştirerek 2 puan verdi.

gardirop-savaslari-emel-resmi1

22 yaşındaki Gizem’e Raşit Bey kazak omuzlarını geniş göstermiş ama eteğin dantel değil diyerek 3 puan verdi. Gül Gölge Saygı da dantel değil diyerek 3 puan verdi. Ayşe Brav kombin güzel ama dantel yok diyerek 3 puan verdi.

gardirop-savaslari-gizem-resmi

37 yaşındaki Meryem’e Ayşe Brav elbisen bir beden küçük diyerek 5 puan verdi. Gül Gölge Saygı beğenerek 5 puan verdi. Raşit Bey saçlarını beğenerek 5 puan verdi.

24 yaşındaki Özden’e Ayşe Brav çantasını beğenmeyerek 5  puan verdi. Gül Gölge Saygı beğendiğini söyleyerek 5 puan verdi. Raşit Bey geceliğe benzeyen elbiselerin moda olduğunu ve beğendiğini söyleyerek 4 puan verdi.

20 yaşındaki Aycan’a Ayşe Brav eteğini beğendiğini söyleyerek  4 puan verdi. Gül Gölge Saygı pantalonla tercih edeceğini belirterek 4 puan verdi. Raşit Bey tek tek güzel ama kombini çok beğenmediğini söyleyerek 4 puan verdi.

Günün birincisi Meryem oldu. Yarının konsepti “bol paça”

READ  Gardırop Savaşları 14 Kasım Yeni Yarışmacı Gelmedi

 

Gardırop Savaşçıları 24 Ekim Pazartesi Fragmanı İzle

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın