Gardırop Savaşları 21 Kasım Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı

Gardırop Savaşları 21 Kasım Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı

Gardırop Savaşları final fotoğrafları

Televizyonda izleyiciyi etkilemeyi başaran birkaç moda programından biri olan Gardırop Savaşları, her hafta olduğu gibi bu hafta da seyirciyi etkilemeyi başaracak. Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzı bağlı’nın jüri koltuğunda oturduğu yarışma programında yarışmacılar beş gün boyunca farklı konseptlerde kombinlerini beğendirmeye çalışıyorlar.

gardirop-savaslari-yarismacilar-2-resmi

Aldıkları puanlara göre her hafta cuma günü bir yarışmacı programa veda ederken pazartesi günü bir yarışmacı yarışa merhaba diyor. Yarışmadakilerin genelde daha önce ekranlara yabancı olmayan isimler olması bazı seyircilerde farklı yüz istiyoruz düşüncesine sebep oldu.

gardirop-savaslari-21-kasim-resmi2

 

Gardırop savaşları yarışmacılarıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Daha önce elenen isim olan Meryem gibi ekranlarda görmediğimiz ama tarzı olan insanların olmasını istiyoruz diyen izleyici bu hafta dileğini kabul olmasıyla mutlu olacak. Çünkü gelecek olan isim ekranlardan tanıdığımız bir isim değil. İzmir’den katılan yarışmacı 24 yaşında ve diğer yarışmacılar gibi o da oldukça iddialı. Adı ise Fatma Ok. Detaylar yayınlandığında sizlerle hemen paylaşacağız. Lütfen burayı takipte kalın. Fatma Ok hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

gardirop-savaslari-21-kasim-resmi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gardırop Savaşları 21 Kasım Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı (2 Yorum)

  1. Ben gizem ablami çok seviyorum aycan ablamda pamuk gibi tatli onuda çok seviyorum allaha emanet olun inşallah siz birinci olursunuz. GÖRÜŞÜRÜZ:::