Gardırop Savaşları 21 Ekim Kim Kazandı? Kim Elendi?

1 yorum
175

Gardırop Savaşları 21 Ekim Kim Kazandı? Kim Elendi?

Fox Tv’nin bomba programlarından Gardırop Savaşları’nda bugün yarışmacılar Stil Danışmanlığı  yapıp konsept oluşturdular.

gardirop-savaslari-burcak-resmi

Aycan arkadaşı Burçak ile katıldı. Gül Gölge Saygı kolye kısmını fazla bulduğunu söyleyerek 8  puan verdi. Ayşe Brav ise bisiklet yaka olsaydı daha iyi olurdu diyerek 7  puan verdi. Raşit Bey  ise 7  puan verdi.

gardirop-savaslari-gizem-burcu-resmi

Gizem kardeşi 18 yaşındaki Burcu ile katıldı.  Raşit Bey ceketini kumaş olarak beğenmeyerek 7 puan verdi. Ayşe Brav jeansı beğenerek  8  puanı verdi.  Gül Gölge Saygı tercihlerini beğenerek beyaz detayın yorduğunu söyleyerek  7 puan verdi. Anne ve babadan ayrı yaşayan kardeşler iki yıldır bu şekilde yaşıyorlar. Anne-baba ayrılınca böyle yaşamaya başladılar.

gardirop-savaslari-meryem-esila-resmi

Meryem 13 yaşındaki kızı Esila ile katıldı. Raşit Bey çantasını büyük bulup 10  puan verdi. Ayşe Brav beğendiğini söyleyerek 10 puan verdi. Gül Gölge Saygı çok beğendiğini söyleyerek 10 puan verdi.

gardirop-savaslari-marina-fatma-resmi

Marina ve kardeşi Fatma katıldı. Raşit Bey kombini beğenmediğini söyleyerek 5  puan verdi. Ayşe Brav ceketini beğendi ancak bedenine büyük ve etek boyu uzun bir elbise seçtiğini söyleyerek 7  puan verdi. Gül Gölge Saygı kombin fikrini beğenerek proporsiyonda hatalar var diyerek  8 puan verdi. Eleneceğini düşünen Marina yarışmaya katıldığı için mutlu olduğunu ifade etti.

gardirop-savaslari-ozden-hidayet-resmi

Özden annesi Hidayet Hanım’la yarışmaya katıldı. Raşit Bey beğendiğini kendi annesinin tarzına benzettiğini söyleyerek 10 puan verdi. Ayşe Brav beğendiğini ancak kumaş pantalonu tercih edeceğini söyleyerek 8 puan verdi. Gül Gölge Saygı fiziğini beğenerek kıyafeti beğenip pantalonun bol olmasını tercih edeceğini söyleyerek 8  puan verdi. Marina’nın gideceğini düşünüyor.

Gardırop Savaşları 21 Ekim Kim Kazandı? Kim Elendi?

gardirop-savaslari-elenen-marina-resmi

9. Haftanın birincisi ise 74 puanla Özden oldu.

Elenen isim ise 49 puanla Marina oldu.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gardırop Savaşları 21 Ekim Kim Kazandı? Kim Elendi? (1 Yorum)

  1. Ya ben fatmayi cok seviyordum.keske gitmeseydi.o kadar agladimki.ben bilmeden baglamiwim ona.seni cok seviyorum fatmam.kalbim hep seninle.gozlerim seni at