Gardırop Şavaşları 20 Ekim Perşembe (84. Bölüm) Kim Kazandı?

Gardırop Şavaşları 20 Ekim Perşembe 84. bölüm Kim Kazandı?

gardirop-savaslari-kapak-resmi

Gardırop Şavaşları Jüri tarafından belirlene konsept için belirli alanda iki saatlik süre de kendilerine uygun kıyafetleri alıp jüri karşısına çıkacaklar. 20 Ekim Perşembe günü “sezon trendleri” konsepti ile alışveriş yapacaklar. 19 Ekim bölümünde iki adet birincimiz vardı. Her iki adayımız Özden ve Aycan 14 er puan alarak birinci olmuştu. “20 Ekimde kim daha iddialı olup jüri üyelerini etkileyebilecek?” sorusunun cevabı işte burada.

gardirop-savaslari-20-ekim

22 yaşındaki Gizem’e  Raşit Bey ilk defa beğenerek 5 puan verdi. Ayşe Brav uzun saçı yakıştırıp çantasını beğenmeyerek  4  puan verdi. Gül Saygı pantalonunu ve ayakkabısını beğenmeyerek   4 puan verdi. Toplam puanı ise 13.

20 yaşındaki Aycan’a Gül Gölge Saygı çok beğendiğinin ancak ayakkabısının siyah olmasını tercih edeceği ifade ederek  5  puan verdi. Ayşe Brav çok beğendiğini söyledi ve 5  puan verdi. Raşit Bey beğendiğini söyleyerek 4  puan verdi. Toplam puanı ise 14.

gardirop-savaslari-aycan-20-ekim-resmi

27 yaşındaki Meryem tarafından koli bandı hediye edilen ve Arapça şarkı söyleyen Marina’ya Raşit Bey üzerindeki bluzu beğendiğini ancak etek boyunu, çantayı beğenmediğini söyleyerek 2 puan verdi. Gül Gölge Saygı konsepti kendine göre uyarlamalısın diyerek 2 puan verdi. Ayşe Brav  çantayı, gözlüğü, tarzı hiç beğenmedim diyerek  2  puan verdi. Toplam puanı ise 6.

37 yaşındaki Meryem’e Ayşe Brav parçaların aynı lisanı konuşmuyor diyerek   3   puan verdi. Gül Gölge Saygı da aynı fikirde olduğunu belirterek  3  puan verdi. Raşit Bey parçaları ayrı ayrı beğendiğini söyleyerek puan 3 verdi. Toplam puanı ise 9.

24 yaşındaki Özden’e Raşit Bey iddialı bir yarışmacı olduğunu, beğendiğini ancak kombini çok avangard olduğunu söyleyerek 4   puan verdi. Gül Gölge Saygı bluzu beğenerek  4 puan verdi. Ayşe Brav  üstünü beğendiğini ancak altı beğenmediğini söyleyerek  4 puan verdi. Toplam puanı ise 12.

Günün birincisi dün de birinci olan Aycan oldu.

Gardırop Şavaşları 20 Ekim Perşembe 84. bölüm Fragmanı İzle

Related Post

READ  Gardırop Savaşları Nagihan Karadere Kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın