Gardırop Savaşları 19 Ekim “Pazar Şıklığı” Yarışını Kim Kazandı?

yorumsuz
124

Gardırop Savaşları 19 Ekim “Pazar Şıklığı” Yarışını Kim Kazandı?

Fox tv ekranlarında bu gün Pazar Şıklığı konseptinde yarışmacılar Yeşilköy Pazarında  üzerine en yakışan kombini oluşturmak için cebinde 500 (beş yüz) tl ile alışveriş yaptılar. Verilen iki saatlik alışveriş süresini verimli bir şekilde kullanmaları gereken yarışmacılar heyecan dolu bir iki saat geçirerek gayet özgüveni tam bir şekilde sahnede kombinlerini jüriye beğendirmeye çalıştılar.

Daha önce meme kanseri teşhisi konan ve yenen Meryem’e jüri üyelerinden Ayşe Brav  3 puan verdi. Meme kanseri teşhisi konusunda bilgi isteyen Gül Gölge Saygı ise 4  puan verdi. Raşit Bağzıbağlı   3  puan verdi. Toplam puanı ise 10.

gardirop-savaslari-marina

Aldığı taşlamalı hediyeleriyle güne damga vuran Marina’ya jüri üyelerinden Ayşe Brav “Bu ayakkabılar sirkte giyilir.” diyerek 3  puan verdi. Gül Gölge Saygı   “Üzerindeki trençkot büyük.” diyerek  4 puan verdi. Raşit Bağzıbağlı “Botun boyunu beğenmedim ama ilk defa tarzını beğendim.” diyerek  4   puan verdi. Toplam puanı ise  11.

20 yaşında model olan Aycan’a jüri üyelerinden Ayşe Brav 4   puan verdi. Gül Gölge Saygı 5  puan verdi. Raşit Bağzıbağlı “Botlarını beğenmedim.” diyerek   5  puan verdi. Toplam puanı ise 14.

24 yaşındaki stil danışmanı Özden’e jüri üyelerinden Ayşe Brav kolyesini çok orjinal bularak  4   puan verdi.  Gül Gölge Saygı 5 puan verdi. Raşit Bağzıbağlı “Çok orjinal olmuşun. Her Şeyi beğendim ama çantayı beğenmedim.” diyerek  5  puan verdi. Toplam puanı ise 14

22 yaşında Moda tasarım mezunu olan Gizem’e jüri üyelerinden Ayşe Brav  4  puan verdi. Gül Gölge Saygı  4 puan verdi. Raşit Bağzıbağlı “En çok kemerini beğendim. Bugün seni tarz olarak çok karışık buldum”  2 puan verdi. Toplam puanı ise 10

Günün birincileri ise Özden ve  Aycan  oldu.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın