Menü Aç/Kapat
Gardırop Savaşları 17 Kasım Perşembe Günün Finali Gardırop Savaşları 17.11.2016
Gardırop Savaşları 17 Kasım Perşembe Günün Finali

Gardırop Savaşları 17 Kasım Perşembe Günün Finali

gardirop-savaslari-14-kasim-resmi2

Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzıbağlı’nın jüri koltuğunda olduğu moda programı Gardırop Savaşları yine izleyiciyi etkilemeyi başaracak. Kıpır kıpır ve iddialı yarışmacıları Aycan, Gizem, Özden, Asena ve Didem ile moda kokan bir program daha sizlerle buluşuyor.

Yarın hafta finalini yapıp bir yarışmacının eleneceği programda bugün konsept Panço idi ve yarışmacılar Nişantaşı’ndalar. Dün birincilerden olan Gizem ve Özden bakalım bugün kaç puan alacaklar? Abiyeyi sevmeyen Asena bugün panço konusunda yıldızı parlayacak mı? Dün epey eleştiri alan Didem kaç puan alacak? Pazartesi çok düşük bir puan alan Aycan bakalım puanını bugün toparlayabilecek mi? Aycan Didem ve Asena ile gideeiğini ve Özden, Gizem ve kendisinin kalacağını iddia edince söz dalaşına girdiler. Sizce Aycan’ın sözleri doğru mu? Yoksa yanlış mı davrandı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

gardirop-savaslari-17-kasim

Gardırop savaşları yarışmacılarıyla ilgili detaylı bilgi için[pembebuton] tıklayınız[/pembebuton].

İlk gelen Didem moralinin bozuk olduğu söyledi. Oluşturduğu kombinin Gül Gölge Saygı tarafından beğenilmesi üzerine başak burcu olan Didem sevinçten ağladı.  Ve 15 puan aldı. Daha sonra sahneye gelen Asena çok enerjik olduğunu söyledi. Ancak Aycanla yaşadığı sıkıntıdan bahsetti. Kombini jüri tarafından beğenilen Asena aldığı tepkilerle çok mutlu oldu.  Ve 15 puan aldı. Asena’da sonra podyuma çıkan Aycan ise çok heyecanlı bir gün geçirdiğini ifade etti. Raşit Bey tarafından çok da beğenilmeyen Aycan, diğer jüriden de eleştiri aldı. Ve 11 puan aldı. 35 puanla zirvede olan Özden ise yine güzel tepkiler aldı. Ve 15 puan aldı. Son olarak Gizem çıktı podyuma ve beğeni almayı başardı. Ve  14 puan aldı. Günün birincileri Asena, Didem ve Özden oldu. Yarınki konsept Türk Popunun efsaneleri.

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler