Gardırop Savaşları 16 Kasım Günün Birincisi

Gardırop Savaşları 16 Kasım Günün Birincisi

gardirop-savaslari-16-kasim-resmi

Sevilen moda programı Gardırop Savaşlarında günün konsepti nişanınız var idi. Podyuma ilk çıkan Gizem tarihten bir isimmiş gibi hem jüriyi hem de biz izleyicileri büyüledi. Giydiği elbisenin hem rengi hem de sırt detayı olağanüstüydü. Ve 9 puan aldı. Sonraki yarışmacı Aycan ise Gizem’i korkutarak aynı elbiseyi giyeceğini söylese de farklı bir elbiseyle gelerek jüriyi etkilemeyi başardı. Ve 8 puan aldı.

gardirop-savaslari-16-kasim-resmi1

Gül hanım annesi, Raşit bey nişanlısı, Ayşe hanım kayınvalidesi gibi rol yaparak epeyce ortamı eğlendirdiler. Daha sonra Asena çıktı podyuma ve kendisinin sevmediği bir tarz olduğunu taşımaktan hoşlanmadığını söyledi hatta kuliste bu konuda mutsuz olduğunu dile getirip ağladı.  Ve 7 puan aldı.

gardirop-savaslari-16-kasim-resmi3

Didem ise nişana değil de nişanı olan bir tanıdığının nişanına giden biri gibi olmuş diyerek eleştiri aldı. Ve 8 puan aldı. Özden ise tam bir filamingo gibi geldi podyuma ve beğeni alsa da konsepte pek de uygun bulunmadı. Ve 9 puan aldı. Günün birincileri Gizem ve Özden oldu. Yarınki konsept panço ve Nişantaşı’ndalar. Gardırop savaşları yarışmacılarıyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın