Gardırop Savaşları 11 Kasım Cuma Elenen İsim Belli Oldu

4 yorum
149

Gardırop Savaşları 11 Kasım Cuma Elenen İsim Belli Oldu

gardirop-savaslari-yarismacilar-resmi

Fox Tv’nin sevilen moda programı Gardırop Savaşları yenilenen saatiyle daha da geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Hafta içi her gün saat 16:30’da izleyiciyle buluşan Gardırop Savaşları’nda her hafta olduğu gibi bu hafta da elenen bir yarışmacı olacak. Hafta içerisinde değişik konseptlere uygun oluşturdukları kombinlerle hem izleyicileri hem de jüri üyelerini etkilemeye çalışan adayların hepsi de birbirinden iddialı. Bu hafta pazartesi günü yarışmaya katılan Didem Ezgi Akın ile daha da canlanan program hafta finali bugün yani 11 kasım’da yapacak ve bir yarışmacı programa veda edecek.

gardirop-savaslari-yarismacilar-2-resmi

Hafta içerisinde yarışmacıların elde ettikleri puana bakarak başlayalım öncelikle. Pazartesi günü günün konsepti “İlk Buluşma” idi ve Gizem 12, Özden 12,  Aycan 15,  Didem 10,  Asena 9 puan aldılar. Salı gününün konsepti ise “Doğum Günü Kızı” ve alınan puanlar şu şekilde idi: Gizem 13, Özden 9,  Aycan 11,  Didem 7,  Asena 7 puan. Çarşamba günü “Pop Star” konseptinde Gizem 15, Özden 15,  Aycan 14,  Didem 15,  Asena 13 puan aldılar. Perşembe günü “Dore ayakkabı” konseptinde puan tablosu şu şekildeydi:  Gizem 12, Özden 10,  Aycan 6,  Didem 6,  Asena 13 puan. Cuma günü konsepti ise “Moda ikonu” bakalım bu gün kaçar puan alacak yarışmacılar. Bakalım geldiği hafta  mı elenecek Didem yoksa geçen hafta yarışmaya katılan Asena mı elenecek. Detayları yayınlandığında hemen ekleyeceğiz. gardirop-savaslari-yarismacilar-final-resmi

Evet heyecanla beklenen son müjdeli bir haberle sonuçlandı. 100.Bölüm olması nedeniyle kimse elenmedi. Jüri üyeleri herkesi heyecana boğdu. Eleme potasına girenler Aycan, Asena, Didem oldu. Asena geç geldiğinden dolayı 1 puan eksik aldı. en düşük puana sahip olan Didem elenecek dendi önce hatta sonra Gül Gölge Saygı bu hafta iki isim elenecek deyince Asena’nın yüreği ağzına geldi. AMA ELENEN İSİM OLMADI. Herkes havalara uçtu. Peki Sizce kim elenmeliydi yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gardırop Savaşları 11 Kasım Cuma Elenen İsim Belli Oldu (4 Yorum)