Gamsız Hayat Seda (Güzide Arslan) Kimdir ? Hangi Dizilerde Oynamıştı

Gamsız Hayat Dizisinin güzel oyuncusu Seda rolünde oynayan Kız Kim ? Yaşı boyu kilosu kaç ? Oynadığı diziler ve Filmler Neler ?

Show Tv yeni dizisi  19 Ekim tarihinde başladı.  Gamsız Hayat dizisi oyuncularında Seda gerçek ismiyle adıyla Güzide Aslan hakkında bilgilere ve biyografiye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Aşk ve İhanet konulu dizinin önemli oyuncusu olan Seda başrollerden biri. Dizide Neco ile sevgili olan Seda bakalım Gamsız Hayat dizisinde Seda karakteri rolünü nasıl oynayacak ?

 Gamsız Hayat Seda (Güzide Arslan) Kimdir ? Okuduğu Okul, Nereli ?

Güzel ve genç oyuncu tv ekranlarının yetiştirdiği yeni dizi oyuncularından biri. Seda’nın biyografisi şöyle; 1992 yılında tarihinde doğdu. Memleketi Nevşehir, yaşı 23 boyu 164 cm ve kilosu 51.

Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Daha önce oynadığı diziler arasında O hayat Benim , Günebakan ve Akasya Durağı var. Yükselişini Akasya Durağı dizisinde yapan oyuncumuz O Hayat Benim dizisi ile adını sıkça duyurdu

Kendisine Show Tv Gamsız Hayat Seda rolünde canlandırmasında başarılar dileriz…

Seda’nın Fotoğrafları Özçekimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gamsız Hayat Seda (Güzide Arslan) Kimdir ? Hangi Dizilerde Oynamıştı (3 Yorum)

  1. selam senin gibi çekici göz alıcı güzeller güzeline hiç hayatta rastlamadım o herşeyinle çok harikasın aşığınım saygılarımla