Menü Aç/Kapat
Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı Çıktı Filinta Mustafa 17.06.2016
Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı Çıktı

Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı Niye Çıktı

filinta mustafaTrt’nin ilk Osmanlı polisiye dizisinden bir ayrılık mı yaşanıyor Onur Tuna diziden ayrılıyor mu neden yeni diziye geçti Filinta Mustafa Ölecek Mi Öldü Mü Kurtulacak mıişte tüm bu soruların cevabı yazımızda olacak.

Filinta Mustafa (Onur Tuna) Diziden Neden Ayrıldı ?

filinta mustafa 3. sezon foto (2)

Ekranların en pahalı yapımlarından olan Filinta Mustafa dizisinin başrolü Onur Tuna ayrılık iddiaları ortaya atıldı sosyal medyada ortaya atılan haberlere göre dizinin en önemli oyuncusu Ağustos ayında başlatılması planlanan Cesur Yürek dizisine geçtiği yönde. Oyuncu kadrosunun bir kısmını açıklayan dizinin başrolü olacak Onur Tuna bu habere göre Filinta Mustafa’nın 3. sezonunda olmayacak. Filinta Mustafa Bin Yılın şafağında dizisi 2. sezonu ile ekranda olan Onur Tuna 2016 2017 yeni 3. sezonda 2. Abdülhamit Han dizisinden ayrılacak.

filinta mustafa 3. sezon foto (1)

Filinta Mustafa Oyuncu kadrosunda büyük bir revizyona gitmesi bekleniyor bildiğiniz gibi dizi en önemli başrolü Kadı Gıyaseddin rolünü de öldürerek diziden çıkarmıştı. Bu yönüyle cesur bir duruş gösteren Filinta Mustafa yapımcıları yeni sezon ilk bölümde büyük ihtimal haberlerin doğrultusunda Mustafa karakteri ile Onur Tuna‘yı öldüren bir senaryo yazıp diziden ayıracak gibi duruyor.

Filinta Mustafa dizisi bu yönüyle gerçekten yabancı dizilere çok benziyor diziden hiç ölmeyecek dediğimiz karakterleri çıkarabiliyor. Verdiğimiz haberler doğrultusunda farklı bir gelişme olursa sizleri bilgilendireceğiz.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

fenerli

Filinta biterse trt’nin hiçbir kanalına bakmam hadi silinde görim

Cevapla

Anonim

Filinta biterse ben daha trt’nin hiçbir kanalını açmam hadi bitirinde görim

Cevapla

zeyno

Mstafasız olmaz

Cevapla

fatma

Adm gibi dizileri bitirin

    Cevapla

    zeynep

    Kessinlikle doğru söylüyorsun

Cevapla

ahmet

Delikanli onur turkmileti seninle gercekden gurduyyor yola devam 2yiyit filinta bicak ali aydi aslanlar eyvalla

Cevapla

Anonim

oyuncu önemli ama senaryo daha önemli . dizi kesinlkle devam etsin.

Cevapla

Ekrem

Mustafa ayrilmasin

Cevapla

filinta

mustafa getmee

Cevapla

kafkef

ayrılmasın yaaa…

Popüler Haberler