Filinta Mustafa Kadı’nın Ölmesiyle Bitiyor Mu ? Final Mi Yapacak ?

yorumsuz
103

Filinta Mustafa için kötü haberler gelebilir !

Ekranların Polisiye dizisi hatta İlk Osmanlı Polisiye dizisi Filinta Mustafa Sevenlerinin aklına acaba Kadı Gıyaseddin’in ölmesi ile Mehmet Özgür’ün diziden ayrılması  Filinta Final Mi Yapıyor ? Bitiyor Mu ? sorularını akıllara getirdi.

Önemli paralar harcanarak yapılan devlet destekli dizimiz Filinta Mustafa dizisinin reyting sonuçları da hiç iç açıcı değil keza en çok izlenen 100 program arasında kendine 20. ile 30. sıralar arasında yer buluyor.

filinta mustafa ne zaman bitiyor

Filinta Mustafa Bitecek Mi ? Ne Zaman Final Yapacak 

Dünyanın en büyük dizi setlerinin birinde çekilen Filinta Mustafa bizce bu reyting sıralamalarını hak etmiyor. İlgi çekici ve düşündürücü sarmal senaryosu ile önemli bir yapım olan Filinta Mustafa’da ayrıca önemli ve ünlü oyunculara sahip olmasına rağmen bir türlü istenilen düzeylere gelemedi.

Dediğimiz gibi Dizinin artık fenomen karakteri haline gelen ve çok sevilen Kadı Gıyaseddin’in dizden çıkması ve reyting sonuçlarının hiç iyi gitmemesi bizi gerçekten çok şaşırtıyor. Önemli tarihi bilgileri izleyiciye canlandıran Filinta için kısa vade de bitmesini beklemiyoruz fakat gelecek yıl için pek umutlu bakamıyoruz.

Ayrıca diziden ayrılan Mehmet Özgür ile beraber izlenme oranlarının azalacağını düşünüyoruz.

Düşüncemiz sadece bir tahmindir eğer yanılırsak özür dileriz…

Sizce Filinta Mustafa Önümüzdeki Haftalar Bitebilir Mi ? Final Yapabilir Mi ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın