Fenomen Kerim Savaş Sarı Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu Kaç ?

Tv8 Fenomen Erkekler Kadrosu Yarışmacılarından Kerim Savaş Sarı Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu Kaç ? Hangi Burç ? Fiziksel Özellikleri Ne ?

fenomen kerim savaş sarı

Tv8 ekranlarında başlayan ve 6 erkek ve 6 kız oyuncu yarışmacıdan oluşan programının kadrosunda bulunan Kerim Savaş Sarı’nın kimdir bilgileri ve özgeçmişi yazımızda.

Fenomen Kerim Savaş Sarı Kimdir ?

Erkekler kadrosunun öne çıkan isimlerinden olan Kerim karizmatik yönüyle ve hobileri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yarışma için ” Bu bir yarışma değil strateji oyunu” sözleri ile yorumunu yapan Kerim Savaş Sarı renkli hayatı ve özgeçmişi ile farklı yarışmacılardan olacak.

fenomen kerim savaş sarı resimleri

Kerim Savaş ilk defa televizyona çıkmıyor. Daha önce Trt  yarışmalarından Acemiler Yarışıyor programını sundu. Spora büyük ilgisi olan yarışmacı geliştirdiği vücut özellikleri ile dikkat çekecek. Vücut geliştirme ölçülerini yakalamak için çok çalışan yarışmacı bakalım Fenomende nasıl bir performans sergileyecek ?

Bana bir Soygun Yaz sinema filmde de rol alan oyuncu Fenomen yarışması ile şöhretini artırmaya çalışacak.  Acemiler Extreme yapımcılığını yapan Kerim Savaş Trt Spor’da program da yapmıştır.

Doğum Tarihi : 8 Eylül 1982

Yaşı : 34

Boyu : 

Kilosu :

Nereli : İstanbul

Mesleği İşi : Oyunculuk – Spor Eğitmeni

Göz Rengi : Kahverengi

Fenomen Kerim Savaş Sarı Facebook İnstagram Hesabı Fotoğrafları Resimleri – Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın